Anasayfa Haber Helldivers 2 PC Sürümü Yakında PSN Hesabı Gerektirecek

Helldivers 2 PC Sürümü Yakında PSN Hesabı Gerektirecek

Helldivers 2 PC PSN Hesabı

Sony Interactive Entertainment, Helldivers 2 PC oyuncularının oyunu oynamaya devam etmek için yakında bir PSN hesabı kullanmaları gerekeceğini duyurdu. Yayıncı, oyunun çıkışındaki teknik sorunların Steam’i bir PSN hesabına bağlamayı isteğe bağlı hale getirmeye zorladığını açıkladı. Öte yandan, ek süre sona ermek üzere ve 6 Mayıs Pazartesi gününden itibaren PSN hesabına sahip olmak zorunlu hale gelecek.

Sony Interactive Entertainment’ın açıklaması şu şekilde: “Hesap bağlama, oyuncularımızı korumada ve PlayStation ile PlayStation Studios oyunlarında sağlanan güvenlik ve güvenlik değerlerini korumada kritik bir rol oynar. Bu, bu tür davranışlarda bulunan oyuncuların yasaklanmasını sağlayarak oyuncuları üzüntü ve istismardan korumanın ana yoludur. Ayrıca yasaklanan oyunculara itiraz etme hakkı da tanınıyor.

Bu nedenle, 6 Mayıs’tan itibaren Steam’deki tüm yeni Helldivers 2 oyuncularının Steam hesaplarını bir PlayStation Network hesabına bağlamaları gerekecek. Steam’deki mevcut oyuncular 30 Mayıs’tan itibaren zorunlu giriş bilgilerini görmeye başlayacak ve 4 Haziran’a kadar bir Steam ve PlayStation Network hesabını bağlamaları gerekecek. PlayStation Network hesapları ücretsizdir ve bu bağlantıyı kullanarak kurulumu kolaydır.”

Bu arada Arrowhead, Polar Patriots adında yeni bir Premium Warband’ı duyurdu. 9 Mayıs tarihinde yayına girmesi planlanan pakette şunlar yer alacak:

  • Silahlar: AR-61 Tenderizer, SMG-72 Pummeler, PLAS-101 Purifier
  • İkincil silahlar: G-13 Incendiary Impact, P-113 Verdic
  • Yardımcı güçlendirici: Motivational Shocks
  • Zırh: CW-36 Winter Warrior, CW-22 Kodiak, CW-4 Arctic Ranger
  • Pelerinler: Dissident’s Nightmare, Pinions of Everlasting Glory, Order of the Venerated Ballot
  • Yeni İfadeler