Anasayfa Haber OnePlus Nord 4, Metal ve Camla Harmanlanmış Tasarımla Geliyor

OnePlus Nord 4, Metal ve Camla Harmanlanmış Tasarımla Geliyor

OnePlus Nord 4, Benzersiz Tasarımıyla Göz Kamaştırıyor!
OnePlus Nord 4

OnePlus’ın yeni gözdesi Nord 4, 16 Temmuz’daki Milan etkinliği öncesinde sızdırılan görsellerle gündemde. Daha önce OnePlus Ace 3V’nin yeniden adlandırılmış versiyonu olacağı düşünülen telefon, beklenmedik bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Son birkaç saat içinde ortaya çıkan üç ayrı sızıntı, Nord 4’ün tasarımının Ace 3V’den tamamen farklı olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. OnePlus’ın metal bir davetiye kartıyla işaret ettiği metal tasarım da sızıntılarla doğrulandı. Cihazın arka kısmının büyük bölümü metalden oluşurken, sadece üst kısımda cam bir panel bulunuyor.

İlk sızıntıda, telefonun üç farklı renk seçeneğiyle geleceği görülüyor. OnePlus’ın genellikle üçten fazla renk seçeneği sunmadığını düşünürsek, bu renklerin lansmanda göreceklerimiz olduğunu varsayabiliriz. Telefonun arka yüzüne daha yakından bakmak isteyenler için siyah renkli modelin iki farklı görüntüsü de sızdırılanlar arasında yer alıyor.

OnePlus Nord 4’ün benzersiz tasarımı, onu günümüzde piyasadaki diğer telefonlardan kolayca ayırt edilebilir kılıyor. Görünüşe göre OnePlus, Nord 4 ile fark yaratmayı hedefliyor ve bu tasarımla bunu başardıkları kesin. Öte yandan, telefon hiçbir OnePlus modeline benzemiyor, bu durumun marka bilinirliği açısından olumlu olup olmadığını zaman gösterecek.

Söylentilere göre Nord 4, Snapdragon 7+ Gen 3 yonga seti ile güçlendirilecek. Bu da onu, üst orta segmentte oldukça güçlü bir cihaz yapıyor. Snapdragon 8 serisinin hemen altında konumlanan bu yonga seti, Nord 4’ün cazip bir fiyatla piyasaya sürülmesini sağlayabilir.