Atom Bilişim Oyun Canavarı Dragos'u tescilledi ve Satışa sundu

Atom bilişim tarafından yapılan Dragos oyun bilgisayarı yaklaşık 1 yıl önce tescillendi ve Türkiye'de 3000-5000 TL arasında satılmaya başlanmış durumda. Atom bilişim yurt dışı fuarlarına Dragos ile gittiğini söylüyor. Ayrıca dediklerine göre Dragos'un yabancılar tarafından çok beğenildiğini söyledi.

Yorumlar

Tam bir komedi ya :D. Diğer fuarlar boş Atom Bilişim'de oturacak yer yok diyorlar. Karşılarında Bangood ve Xiaomi var. Herkes bilgisayarların dışında bir şeylere bakarken bunların sandalyeleri bomboş. Millete İ7 1. Nesil mobil işlemci satıp fuarlarda lüks sistem koymakta bir garip olmuş. Video içeriği zaten çok acemice gözüküyor. Yazılar vs.
Değerlendirmem: 1/10.
 
Tam bir komedi ya :D. Diğer fuarlar boş Atom Bilişim'de oturacak yer yok diyorlar. Yanlarında Corsair, karşılarında Bangood ve Xiaomi var. Herkes Corsair'in standında bir şeylere bakarken bunların sandalyeleri bomboş. Millete i7 1. Nesil mobil işlemci satıp fuarlarda lüks sistem koymakta bir garip olmuş. Video içeriği zaten çok acemice gözüküyor. Yazılar vs.
Değerlendirmem: 1/10.
Doğru haber ajansında doğru ve komik haberler yazdığı için o kısma girdim, asla atom bilişimi savunmuyorum. Sadece biraz sizleri güldürmek ve bu yazıyı okuyanları bilgilendirmek istedim.
 


Blog girdisi detayları

Ekleyen
Motoru çalınan gaspçı
Görüntüleme
123
Yorumlar
4
Son güncelleme
Yazar değerlendirmesi
5,00 star(s)

Eğlence kategorisindeki diğer girdiler

Motoru çalınan gaspçı adlı kullanıcının diğer girdileri

Bu girdiyi paylaş

Yukarı