Kolay gelsin okullu Technopatlar

d165cb541d7f078f3649033e7784484d.jpg


Görseli pırtıklarken ne yazacağımı unuttum yahu.

Technopat okullu oldu sınıfları doldurdu.

Heh, hatırladım. Zırt pırt ufak şeyleri değiştirirlerdi eskiden, şimdi her şeye bir format atıp sıfırdan kurmaya çalışmışlar sanırım. Ama sistem aynı sistem. Üzerine de aynı yazılımları yavaş yavaş kurmaya devam edeceklerdir. Sonuç olarak yine kasacak.

Yeni ve ilginç eğitim döneminizde 10-11'inci sınıflara uslu durmasını, 12. sınıflara sessiz kalmasını öneriyorum. 9. sınıfların da bileklerine kuvvet.

Bakalım sizin üzerinizde denenecek şeyler işe yarayacak mı?

Yorumlar

Bu son güncelleme hiç iyi olmadı usta ileride bir sürü aygıt error verecek sistem kasacak FPS düşecek yer yerinden oynayacak CPU'lar 90'ı görecek bu hiç olmadı ama bizim MSI'dan yapılmış iman dolu anakartlarımız var bu dinci tayfa gidene kadar dayanır umarım 9.nesillere sesleniyorum kendinizi uzun süre açık kalmaya alıştırın her sene güncelleme gelecek ve 10-11-12. sürümleri alacaksınız arada termallerinizi yenileyin.
 
Meslek lisesinden Anadolu lisesine nakil aldıracaksınız uğraşmaya değmeyeceğini belirtmek isterim, en fazla 4-5 mental birimlik bir artış yaşarsınız, değmez.
 
Meslek lisesinden Anadolu lisesine nakil aldıracaksınız uğraşmaya değmeyeceğini belirtmek isterim, en fazla 4-5 mental birimlik bir artış yaşarsınız, değmez.

Arkadaş haklı. Ben de yanlış tercihle mesleğe gittim sonra Anadolu'ya gitmek için her hafta nakil yaptım ve gittim. Anadolu ile mesleğin farkı, meslekte insanlar yapacağını göstere göstere yapıyor Anadolu'da üstüne perde çekerek. Karaktersizlik varsa bir toplumda o her türlü yapılıyor.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Anadolu liselerine çok talep var maalesef. Ben okurken 12. sınıfta pandemi nedeniyle çok boş kontenjan oluşmuştu bu bizim sınıfa da yansıdı tabii. Gelen kişi arkadaşımın ilkokul arkadaşıymış. Bizimle dostluk kurdu ama başka bir şey yapamadı okulda. Üzüldüm adına elimden geldiğince dost olmaya çalıştım ama siz siz olun o Anadolu lisesi gerçekten size bir şey katacaksa ve güzelse nakil deneyin. Adına güvenip nakil almayın zira zaten proje Anadolu değilse düz lise oldu onlar artık. Bu hataya düşen kendi kaybeder.
 
Son güncellemelerden sonra Ram kullanımı çok fazlalaştı. Sunucuda sınırlandırmalar büyüdü, ekran kartında baskı yaşanıyor. İşlemci yavaştan pes ediyor. Psu çok dayanamıyor 1. dersin ilk 20dk'sı güzel geçiyor sonra psuda olan enerji tükeniyor. Her gün artan konularla beraber depolama alanı dolmaya başladı. Sanırım ekran kartını değiştirip geleceğe yönelik hamle yapmak lazım.
 

Blog girdisi detayları

Ekleyen
Nizel G
Okuma süresi
1 dakika okuma
Görüntüleme
739
Yorumlar
6
Son güncelleme

Genel kategorisindeki diğer girdiler

Bu girdiyi paylaş

Geri
Yukarı