Oyun Önerisi: Darksiders III

1694879104729.png


Sistem Gereksinimleri:​


İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: AMD FX-8320 3,5 GHz / Intel i5-4690K 3,5 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 with 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan​

Oyun Hakkında:​


Darksiders III, 2010 yılında yaratılan Darksiders serisinin üçüncü bölümüdür. Serinin ilk iki oyunu Vigil Games tarafından geliştirilmişti, ancak ana şirketi THQ iflas edince stüdyo kapatıldı ve Darksiders markası Avusturyalı yayıncı Nordic Games'e şu anda THQ Nordic olarak biliniyor satıldı. Darksiders III, daha önce Vigil Games'te çalışan geliştiricilerden oluşan bir stüdyo olan Gunfire Games tarafından geliştirildi. Oyun 27 Kasım 2018'de çoklu platformlara çıkış yapmıştır. 16 Temmuz 2019'da ise Keepers of the Void adlı bir DLC paketi yayınlanmıştır.

Görevi dünyadaki İyi ve Kötü dengesini yeniden sağlamak olan bir büyücü Fury olarak oynuyoruz. Bunu yapmak için yedi ölümcül günahı ve onların yardakçılarını yenmek zorundayız. İlginç bir şekilde, Fury oyunda mahşerin dört atlısının geleneksel temsiliyle doğrudan bağlantılı olmayan tek karakter. Darksiders III, tıpkı serinin önceki oyunları gibi bir savaş odaklı aksiyon oyunudur. Fakat oynanış önceki oyunlara kıyasla biraz daha Souls türüne benzetilmeye çalışılmıştır.

Keepers of the Void genişleme paketinde hikayenin ana karakteri Fury, Vulgrim tarafından verilen bir görevi üstlenir. Görevin yerine getirilmesi için Yılan Delikleri olarak bilinen bir yeri ziyaret etmesi ve orada gizlenen kötülükle yüzleşmesi gerekiyor. Keepers of the Void, Darksiders III oyununu sadece yeni rakiplerle değil, aynı zamanda bir dizi zekice bulmacayla da yüzleşmemiz gereken yeni bir konum ekleyerek geliştiriyor. Bu ek içeriğin tamamlanmasıyla kahramanımız için yeni bir silahın yanı sıra The Abyssal Armor adlı zırh da elde ediliyor.

Oyun, çeşitli saldırılar, kombolar ve güçlerle gelen oldukça karmaşık dövüş mekaniklerine sahiptir. Fury, kırbaç ve büyü kullanan güçlü bir savaşçıdır. İkincisini, ona yeni silahlara, hareketlere ve yeteneklere erişim sağlayan çeşitli formlar almak için kullanabilir. Oyun, savaşın yanı sıra birçok gizemin bizi beklediği canlı ve açık bir kıyamet sonrası dünyada geçiyor. Darksiders III, serinin önceki bölümleriyle hala aynı görsel stili kullanıyor. Üçüncü oyun 20 saate yakın bir oynanış sunmaktadır.

Oyundan Görüntüler:​


1694879138996.png

1694879150632.png

1694879160524.png


Oynanış Videosu:​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Beğen
İfadeler: STE1N

Yorumlar

Serinin ilk iki oyununa kıyasla bakarsan başarısız olarak görebilirsin. Öncekileri oynamadan direkt bunu oynarsan anlayamazsın neden beğenilmediğini. Oynanışta gittikleri değişiklikler özellikle düşük puan almasına neden oldu birde ana karakterde çok iyi değil.
 

Blog girdisi detayları

Ekleyen
Penetrator God
Okuma süresi
2 dakika okuma
Görüntüleme
151
Yorumlar
3
Son güncelleme
Değerlendirme
5,00 yıldız 1 değerlendirme

Oyun kategorisindeki diğer girdiler

Penetrator God adlı kullanıcının diğer girdileri

Bu girdiyi paylaş

Geri
Yukarı