[YHA] Bu vahşi kediler ahlakımızı bozuyor!

Selamlar. Bugün YouTube'da amaçsızca dolaşırken skandal bir video ile karşı karşıya geldim ne yazık ki. Sonra burada bu konuya bir açıklık getirmem gerektiğini düşündüm. Şu videoda kedilerin ne kadar ahlaksız olduğunu görebilirsiniz. Hemen saniyesi saniyesine açıklamaya geçelim.

Burada cinsiyetini belirleyemediğim kediler (toplarından erkek olduğunu düşünüyorum ama görüntü kalitesi kesin konuşmama el vermiyor) birbirlerinin üstüne atlıyor. Kavga etmenin ne kadar normal (!) bir davranış olduğunu küçük çocuklara aşılıyorlar.

Bakın, şu anda da sarılıyorlar. Bize kavga ettiğimiz yabancılarla sarılmamız gerektiğini alttan alttan beynimize işliyorlar. Ne kadar da ayıp.

Siyah kedi sarman kediye küfrediyor. Bunu gören çocuklar da okullarda birbirlerine ayıplı kelimeler kullanıyor.

Maskesiz bir şekilde çok yakın temas kuruyorlar. Para cezası almaları gerekirken bu tipler dışarıda elini kolunu sallayarak rahatça yaşamaya devam ediyor.

Tam bir skandal! Sarman kedi ağzını açmazken siyah kedi adeta bir maganda gibi etrafa hırlıyor.

Sarman kedi sonunda sessizliğini bozuyor ve rakibinin kıllarını yoluyor. Şiddete dur denilmeli!

Kılları ağzının altından topak şeklinde uçuşan siyah kedi bir süreliğine ateşkes teklif ediyor ama ne çare! Sarman kedi pislik yapıp olayı daha da alevlendiriyor. Ve uzun uzadıya bir diyalog kuruyorlar.

Kavgaya devam ediyorlar. Burada da yine bize kötü örnek oluyorlar. Küçük çocukları çözüm odaklı davranmaya devam etmeleri için uyarıyoruz ama bu kediler tüm emeklerimizi çöpe atıyorlar.

Ve olay kedilerin olay yerinden ayrılmalarıyla son buluyor. Buradan yetkililere sesleniyorum; Bu tipler yeni nesli bozmaya devam ediyor. Derhal gerekenin yapılması taraftarıyım!

Son incelemeler

Artıları: Mükemmel
Eksileri: Kedilere idari mama cezası uygulanmalı.
Bir de Pokemon ile alakalı içerik paylaş ya:D

Yorumlar

Blog girdisi detayları

Ekleyen
Pokemon Ferhat
Görüntüleme
369
Yorumlar
3
İncelemeler
1
Son güncelleme
Değerlendirme
5,00 yıldız 1 değerlendirme

Doğa kategorisindeki diğer girdiler

Pokemon Ferhat adlı kullanıcının diğer girdileri

Bu girdiyi paylaş

Yukarı