[YHA] HTC'nin sahibi Türk çıktı!

"Dırırığrırırı dürürürüürüü, dırırırığrı dürürürü dırıtdıtdıtdıt." (fon müziği)
Yalan Haber Ajansından 'herrkese' iyi akşamlar, sevgileeer selamlar sayın seyirciler. Türkiye'nin en yalancı ajansı olarak akşam haberlerimizle sizlerin karşısındayız. Bugün çook acayip gelişmelerle karşı karşıyayız. Birazdan hepsini size aktaracağız.

1997 yılında kurulan HTC'nin sahibi Türk çıktı!
15 Mayıs 1997 tarihinde kurulan HTC'nin sahibi Türk çıktı! Ajansımıza gelen bilgiye göre HTC'nin kurucusunun Hatice Meltem olduğu öğrenildi. Kendisiyle Raportaj gerçekleştirmek amacıyla evine gittiğimizde HTC'nin patronu aynen şu şekilde: "siz bene aşam aşam neye rasız edeyunuz! Yüzellimeşi ağarım bağk tövbü tövbü ya." şeklinde çok nazik ve kibar bir üslupla henüz raportaj için hazır olmadığını dile getirdiği için henüz kendisiyle raportaj gerçekleştirmedik.

Az önce size haberi sunarken arkadaşlarım prompterden ilginç bir şekilde ZTE'nin de Türk malı olduğunu belirttiler. ZTE'nin patronunun ismi Zeynep TEMİZ miymiş? Aa! ne yazıyor promterde! "Epson da Türk'tür ve gerçek adı Ercandır?" Yok Mercan, pardon Sercan.

Kısa bir reklam arasından sonra ana haber bültenimiz kaldığı yerden devam edecek. Bir yere ayrılmayın sakın ha başka kanalı açmayın sayın seyirciler. Çok darılırım yoksa. Teknik arıza yaşanmış olabilir. Bir bakıp geliyorum hemen. 😛

Yorumlar

HaNıM keleş getir.
H&M
 

Blog girdisi detayları

Ekleyen
Kaspersky Kullanıcısı
Görüntüleme
443
Yorumlar
6
Son güncelleme
Değerlendirme
3,00 yıldız 1 değerlendirme

Eğlence kategorisindeki diğer girdiler

Kaspersky Kullanıcısı adlı kullanıcının diğer girdileri

Bu girdiyi paylaş

Yukarı