ceptelefonu

 1. MaNsİoN35

  Kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir?

  Sorum üsttedir. Memnun musunuz değil misiniz? Veya istediğiniz telefon nedir? Onu da yazarsanız sevinirim. Telefonum: Samsung A20 Android 11 Şu anlık memnunum fakat sevmediğim yanı hafızası 32 GB! İstediğim telefon: iPhone 12 Pro'yu çok beğeniyorum.
 2. Azmich

  Samsung A52 kronik sorun olmaması için nereden alınabilir?

  Merhabalar. yeni çıkan fiyat performans telefonu bakarken gözüme çarpan bu modeli almak istedim. Samsungshoplarda 4500TL sanırım deneyerek almak için pahalı. Online nereden sorunsuz alınabilir? Telefonu kullanıp kronik sorun yaşayan ve yaşamayanlar deneyimlerini belirtebilirse çok sevinirim.
 3. IC3PEAK

  10.000 TL telefon önerisi

  İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık 10 senedir Android kullanıyorum, daha önce hiç iOS telefon kullanmadım. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum günlük kullanım amacıyla. Oyun oynamak gibi bir amacım yok. Bu bütçeye uygun hangi telefonları önerirsiniz?
 4. hayaldeolan

  50 TL kulak içi kulaklık önerisi

  Selamlar telefon için kulak içi kulaklık arıyorum, istediğim birkaç özellik var. Cepte ya da çantada katlı olarak taşırken içindeki kablolar hemen kırılıp bozulmasın. Sesi net ve yüksek iletsin. Kısa olmasın. Müzik dinlerken basslar, sesi 3d dinleme (soldan sağa, sağdan sola geçiş efektleri...
 5. C

  Maksimum 2400TL Telefon Önerisi

  Merhaba, maksimum 2400TL civarında telefon almak istiyorum. Hangi telefonu almalıyım ve neden?
 6. hiimskidrow

  2500 TL - 3000 TL arası telefon önerisi

  Belirttiğim tutarlar içerisinde telefon önerilerine açığım. iPhone istemiyorum Android tercihimdir. Şimdiden teşekkürler.
 7. ahmed ensar

  Nokia 6 Türkiye Ne Zaman Satışa Çıkar ?

  Türkiye'de ne zaman satışa çıkar? Fiyatı kaç TL olur ? (İlk zamanlar fiyatı çok olur mu? ) Hangi mağazalarda satılır ? Vodafone tarifeye ek satışa çıkar mı ? Ultra ayarlarda kasmadan world of tanks blitz çalıştırır mı ?
Yukarı