indirme

 1. xienion

  Türk Telekom hızdeğerleri düşük ama hızlı çalışıyor

  Merhaba arkadaşlar. Yaşadığım yerde sinyal çok çekmiyor o yüzden de internetim sıkıntılı. Bazen hızım paketimdeki gibi 90 downloadlara ulaşıyor bazen 50 downloadlara düşüyor. Şimdi hızım 10 downloadlara düştü ama hala çok hızlı. Steam'de saniyede 10 MB indiriyor. Speedtest sitesinde hızımı düşük...
 2. Kryptonyx

  Epic Games D konumunda işlem yaparken "IS-0002-DP-OS-05"

  GTA V'li SS güncelleme için, Rocket League silme işlemi için. İkisinde de hata veriyor ama C diskine indirme yapabiliyorum. Hayır Epic Games'in sitesinde bile "IS-0002-DP-OS-05" diye bir hata kodu bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
 3. hidayet eker

  1.2 MB/s ile 70 GB kaç saatte iner?

  1.2 MB/s ile 70 GB kaç saatte iner?
 4. Altawon

  Wallpaper Engine arka planı indirme

  Wallpaper Engine programında zaten var olan bir dosyayı bilgisayarıma indirmek istiyorum. Onunla After Effects üzerinde oynamak için. Nasıl yapabilirim?
 5. P

  İnternetten indirilen dosya kendi kendini yürütebilir mi?

  Bildiğim kadarıyla internetten indirdiğim dosyalar ben onlara çift tıklamadığım sürece (onları yürütmediğim sürece) sürücümde sadece bir dosya olarak duruyor. Ben internetten bir dosya indirdiğimde bu dosyanın kendi kendini yürütmesi olası mı? Ben hiçbir şey yapmadan kendi kendini yürütebilir mi...
 6. A

  Çözüldü İnternet hızı olması gerekenden düşük

  16 MB alıyorum normalde bugün arkadaşım geldi telefondan bir şey indirdi ve 1.8 MB civarı hızla indiriyordu fakat ben bilgisayarımda indirdiğimde kablolu bağlantı olmasına rağmen daha yavaş. Complete internet repair kullandım ve çözüldü.
 7. K

  PS4 indirmeleri yönetme var mı?

  Xbox One S'den PS4'e geçiş yaptım. XB1S'de indirmeleri uygulmadan yönetebiliyordum. Uzaktan indirme vb başlatabiliyordum. PS4'te bunun bir yolu var mıdır, bir de PS4 ile ilgili önerebileceğiniz ayar bilinmeyen özellik tavsiye vb var mıdır?
 8. Muhammed YILDIRIM

  En çok indirilen torrent dosyası nereden bulunur?

  Merhaba, en çok indirilen yasal torrent dosyalarını öğrenmek istiyorum. Nasıl bakabilirim, nereden öğrenebilirim?
 9. Manchot

  Bilgisayardaki indirme geçmişine bakma

  Merhabalar, öncelikle Windows 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarda bütün indirme geçmişine bakabileceğim log kaydı var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
 10. Sipahimsi

  Geceden bırakılan oyunlar inmemiş

  Bilgisayarıma dün akşam format attım daha sonrasında Steam'dan oyunları yüklemeye bırakıp monitörleri kapatıp yattım. Saat on buçuk gibi uyandım indirmeleri kontrol edip bilgisayarı kapatayım dedim bir baktım gece nerde bıraktıysam orda kalmış, indirmemiş hiçbir şey. Bilgisayar uyku modunda...
 11. Kaan Melih

  Steam indirme hızının dalgalanması

  Steam üzerinden indirme yapıyorken hız en yüksek değere ulaştığı zaman bir anda sıfırlanıyor ve öyle kalıyor indirmeyi ya da güncellemeyi yarıda bırakıp her başlatmada aynı şeyi tekrarlıyor. Çözümü nedir?
 12. swezyyy

  "Dosya indirilemedi" hatası ile indirmeler iptal ediliyor

  Merhaba, başlıkta yazan sorunum ortalama 1-2 hafta önce başladı. Ne zaman bir dosya indirmek istesem 200-900 MB indirmişken; dosya indirilemedi diyerek indirme iptal ediliyor. İnternetten indirdiğim tüm dosyalarda oluyor bu. Steam, Epic ve torrentten deneme dosyaları indirdim ve sorunsuz...
 13. King Of Legends

  Seri anime önerisi

  Altta da gördüğünüz gibi elimde olan animeler bunlar. İzlediğim daha bir sürü anime var ama bana indirmeye değer anime önerebilecek biri var mı?
 14. E

  Steam eksik indirme dosyası hatası

  Steam'de daha önce hiç görmediğim bir sorunla karşı karşıyayım. X-Plane 11 indiriyordum, indirmenin tam sonuna gelmiş, eksik indirme dosyası dedi. Tekrar tekrar denedim olmadı. Her onu dedikten sonra devam et yazısı çıkıyor ama bassam da aynı sorunu yaşıyorum. Yardım edebilecek biri var mı?
 15. F

  Epic Games GTA 5 inmemiş gözükmüyor

  Dün gece GTA 5'in son parçasını indirmeye bıraktım. Sabah baktığımda ise GTA 5 inmemiş yükle gözüküyor fotoğrafını ekte görürsünüz. İndirilen yere baktığım zaman ise 98.2 GB indirme dosyası var. Ben bu dosyayı nasıl Epic Games'e okutup indirmeyi kaldığı yerden devam ettirebilirim?
 16. yakupaslan34

  Wi-Fi ile indirme yaparken bağlantı kopuyor

  Merhaba, Yeni bir Wi-Fi adaptörü aldım. İndirme yaptığım zaman 1-2 dakika sonra bağlantım gidiyor ve sonra tekrar geliyor. İndirme yapmadığım zamanlar hiç kopma vs. yaşanmıyor. Neden acaba? Yardımcı olur musunuz? Realtek RTL8188FTV kablosuz lan 802.11N USB 2.0 ağ bağdaştırıcısı (adı bu) Torrent...
 17. M

  Elle Windows güncellemeleri indirilir mi?

  Windows güncellemelerini nasıl elle indirebilirim?
 18. Likapa53

  İndirme izni olmayan Drive PDF nasıl indirilir?

  İndirme engeli olan Drive PDF'ini indiremiyorum. Var mı bir güncel yolu yardım edebilir misiniz?
 19. TheJoker0101

  GTA V 1.1Mbps internet ile kaç saate iner?

  GTA V indiriyorum. 75 GB indi, kalan 20 GB kaç saate iner?
 20. cristalmert

  30 MB download var ancak internetim çok azını kullanıyor

  İnternet Speedtest'lerinde download 30 MB olarak ölçüyor ancak oyun indirmelerinde falan en çok 4.2MB gördüm, bunu biraz daha arttıramaz mıyım? 10 MB falan gibi?
 21. Techh

  Dosya İndirilmiyor

  Merhabalar. İyi günler ve iyi forumlar dilerim. Başlıktada belirttiğim gibi bazı sitelerden indirme yapamıyorum. Örnek vermem gerekirse Canon ve Comodo dan driver indirmeye çalıştım. İndir tuşuna bastığım zaman otomatik indirme başlamıyor. Monster Abra A5 v16.4 kullanıyorum. Steam, Spotifydan ve...
 22. Beypazarı Maden Suyu

  Brawlhalla ne kadar sürede iner?

  Evet arkadaşlar, saniyede 50 KB/s ile ne kadar sürede iner? 134,3 MB'si indi. Oyun 522,32 MB. @BlueGoldRS neden kızgın attın?
 23. Kadir7678

  İndirme yapmanın mantığı nedir?

  Web sitesinden indirme yaparken sunucunun upload hızı önemli midir? Web sitelerinden indirme yaparken torrentte de olduğu gibi karşı taraf gönderip biz mi alıyoruz? Eğer böyleyse tüm dünyaya nasıl yetişebiliyorlar? Eğer böyle değilse neden indirme hız sınırı koyuyorlar? İşimiz çabuk bitsin...
 24. Batuhan_A.

  Call of Duty: Warzone blzbNTAGT0000096A hatası

  Oyunu yüklemeye bıraktıktan 12-13 saat sonra bu hatayı almaya başladım. Oyun dosyalarını onara basınca bir süre kontrol ediyor ve yarısında başka bir hata (blzbNTAGT00000BB8) veriyor. Artık bilgisayar ve ben kısır döngüye girdik.
 25. M

  Epic Games 0 b/s sorunu

  Epic Games'ten GTA 5 indiriyordum ardından elektrikler gitti ve bilgisayar kapandı. Bilgisayar kapanmadan önce 3 saat gibi bir sürede 60 GB'ye yakın indirmiştim fakat elektrikler gittikten sonra yeni açtığımdan beri inanılmaz yavaş öyle ki indir kısmında 0b/s yazıyor ve veri inmiyor. Yaklaşık 7...
Yukarı