klavye #mekanikklavye

 1. Trespasser

  AliExpress %60 mekanik klavye önerisi

  Hangisini almalıyım? Ne kadar vergi biner belirtirseniz çok sevinirim.
 2. Xrom Quynh

  Gamepower Ogre RGB yazılımı çalışmıyor

  Bugün Gamepower RGB klavye aldım hemen yazılımını indirdim ama klavyeyi görmediğini söyledi. Farklı USB portlarından denedim biraz da forumlarda gezdim benden başka birilerinde olmuş mu diye olanlar var. RGB ve Rainbow modelleri var. Eğer modeliniz Rainbow ise yazılım yok deniyor fakat benimki...
 3. X

  600 TL mekanik klavye önerisi

  600 TL bütçem var. Bir mekanik klavye almak istiyorum. Hangi klavyeleri önerebilirsiniz? G413 Carbon düşünüyorum.
 4. D

  250 TL klavye önerisi

  Merhaba şimdiki klavyem FX2 6-7 yıldır kullanıyorum hala kullanılabilir ama değiştirmek istiyorum tuşları aşındı. Alacağım klavye ağır RGB ve ışıkları çok kombinasyonlu olan (((herhangi bir tuşa bastığında dalga halinde yayılan bir klavye çok isterim ))
 5. GraffiterShin

  1000 TL Mekanik Klavye Önerisi

  Herkese merhabalar. Mekanik klavye almak istiyorum. Benim için önemli olan hususlar klavyenin aşırı sessiz olması, medya tuşlarının olması (ses tekerleği vs.) Ve bilek desteğinin olması. Bütçem 1000 TL. Ellerim büyük olduğu için büyük bir klavye önerirseniz sevinirim.
 6. ErenKalkan

  Mediamarkat'da Rampage RMK-GX7 Strike stok ne zaman gelir?

  Arkadaşlar ben Mediamarkat garanti vermiştim. Ancak değişim kaydı mı ne söylediler ancak ürün stokta yok, hediye kartı verelim diyorlar. Ürünü aldıgım zaman 320 şimdi 360 lira 40 lira zarar oluyor. Başka bir Media marktan alamaz mıyım? Ya da stok ne zaman gelir ya da ne yapabilirim? Ürün...
 7. Entakya

  550TL'ye red Switch klavye önerisi

  Selamlar efenim. Birkaç gündür interneti talan ettim ama hala sağlıklı sonuç alamadım sizlerden de bir tavsiye istiyorum. Maximum 550 TL bandında kırmızı Switch'li klavye arıyorum ama uzun ömrü olan bulamadım hala. Gamepower Ogre RGB modelini gözüme kestirmiştim ama internette çok söylenti var...
 8. D

  Lock ışıkları kapanmıyor

  Sağ üstte NumLock, Caps Lock ve yanında bir tane indirme simgesi olan bir tuş var ışığı yandı ve kapanmıyor nasıl kapatabilirim? Scroll lock tuşu işe yaramıyor.
 9. E

  500 TL klavye önerisi

  Arkadaşlar merhaba öncelikle. Bana red switch mekanik klavye lazım 500 TL sınır ışıklı ve bastıgınızda kalite hissiyatı veren veren bir klavye yardımcı olursanız teşekkür ederim.
 10. emreciftci7467

  170 TL klavye önerisi

  Merhaba ben bilek desteği olan ışıklı bir klavye alacağım. Verebileceğim en yüksek fiyat 170 TL. Ben bu klavyeyi almayı düşünüyorum...
 11. Ayato_Xx

  500TL Full RGB mekanik klavye önerisi

  Klavyedeki space tuşum bozuldu ve düzelmiyor. Membran klavyem var. Ben de yenisini alayim dedim. Klavye hakkında bilgili olanlar varsa klavye önerisinde bulunabilir mi? Bütçem 400TL ama 500TL'ye çıkabilirim.
 12. Spiqy

  Switch almak klavyeyi daha iyi yapar mı?

  Uzun zaman once bir klavye aldim fakat klavyemin switchlerindeki yay sesinden rahatsiz olmaya basladigim için yeni Switch almayi dusunuyorum. (lube isleriyle ugrasmak istemiyorum) fakat bir klavyeye sadece Switch almak onu ne kadar iyi yapar eskisinden ne kadar kaliteli olur bunlari bilmedigim...
 13. Kağan Çeper

  Klavye, mouse ve kulaklık önerisi

  Merhabalar. yeni bilgisayar alacağım ve ekipman seçiminde kararsızım. Birkaç ürün var aklımda, aşağıda linklerini bırakacağım, seçtiğim ürünler yerine daha güzel bir öneriniz varsa belirtebilirseniz sevinirim. Mouse ve klavye için 300 TL, kulaklık içinse 400TL bütçem bulunmaktadır. Kulaklık...
 14. E

  1200 1300 TL bütçe ile klavye ve kulaklık önerisi

  Bu hafta kullandığım G430 kulaklık ve Black Widow V2 klavyem 1 gün arayla bozuldu 1300 TL bütçe ile hem klavye hem kulaklık önerebilir misiniz? Kulaklık G430'dan daha iyi bir performans verirse iyi olur klavye çok önemli değil fakat mekanik olursa iyi olur. (Genellikle FPS oyunları oynuyorum)
 15. emin.0016

  300 TL klavye önerisi

  Tepkime süresi düşük görünüşü şık kronik sorunu olmayan güzel bir klavye önerisi yapabilir misiniz? Bir kere alacağım düzgün ve kaliteli olmasını istiyorum.
 16. NightB

  350 TL klavye önerisi

  Bütçem 350 lira civarı, klavye önerisi yaparsanız sevinirim. Oyun için kullanacağım, mekanik tercihimdir.
 17. X

  Redragon K552 Latency değerinin 27.4 olması

  Rtings sitesinde K552 incelemesini izledim. Klavye resmen Latency olarak son sırada, 27 küsurlerde ms var. Bu klavyenin bu kadar kötü ms değeri varken neden öneriyorsunuz? Az daha alacaktım. Ben de latency hakkında kötü bir şey ilk defa gördüm. Var mı bu konu hakkında bilgi sahibi olan?
 18. Bugrerg

  1500 TL mekanik klavye önerisi

  Merhaba, ben geçenlerde çok indirimde diye itopyadan Blackwidow v3 almıştım ancak bazı tuşlardan ciddi metalik yay sesi geliyor ve rahatsız oldum. İade etmeyi düşünüyorum. Ondan önce de Apex 5 kullanıyordum ve memnundum ancak artık eskidi. Değiştirmek istiyordum, uygun bir fiyata da sattım onu...
 19. Heisenberg70

  300-350 TL blue switch mekanik klavye önerisi

  Rampage KB R18 ya da Rampage KB R19 ya da Ogre RGB almayı düşünüyorum. En iyisi hangisi ya da başka klavye onerebilir misiniz? Blue Switch olsun lütfen.
 20. ReyazeitV2

  600 TL klavye önerisi

  Corsair K60 Low profile isimli bir klavye var internette 600 liraya satılıyor sizce alınır mı? Eğer başka marka önermek isterseniz Rampage, Gamepower gibi markaları çok tercih etmediğim için başka marka önerirseniz iyi olur.
 21. S

  MSI Vigor GK50 Elite vs Monster Pusat K3 Pro

  Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle. Konu başlığındada belirttiğim gibi bunlardan hangisi alınabilir? Bunların dışında önerilere açığım. Önerdiğiniz klavyelerinde mekanik olmasını rica ediyorum. Fiyat bandı isterseniz 600-900 TL arası uygun. Ancak önceliğiniz bu iki klavyeyi yorumlamanız olursa...
 22. FatihErdemm

  AOC GK500 CTRL tuşunda gecikme

  Kullandığım klavyede oyunlarda CTRL tusuna basıyorum ama ya geç basıyor ya da bastıktan 1 2 saniye sonra oturma pozisyonunda yavas yavas kalkıyor.
 23. C

  300 TL klavye önerisi

  Dostlar merhaba. Mouse olarak SteelSeries Rival 3 tercih ettim, kulaklık olarak da HyperX Cloud 2 ama klavye konusunda çok karamsar kaldım. Arkadaşlarımın hepsi mekanik klavye öneriyor ama çok pahalı buluyorum. 200-300 TL bandında mekanik klavye bulabilir miyim sorun çıkartmayacak cinsten?
 24. Yusuf Karadaş

  300 400 TL mekanik klavye önerisi

  Selamlar. 300 400 TL arası bir mekanik klavye arıyordum. 2 klavye aklıma takıldı. -Gamepower Ogre. -Gamepower Calypso. Hangisini tavsiye edersiniz? Bunlar dışında kendi bir tavsiyeniz var mı?
 25. Vaspenn

  Performax Xetra klavye tutukluk yapıyor

  Performax Xetra Red Switch bir klavye aldım fakat bazı tuşlara 2-3 kere basınca algılıyor.
Yukarı