kulak dışı kulaklık

 1. fistukluBaklava

  500 TL'ye kulak üstü kulaklık önerisi

  Arkadaşlar selamlar, sizlerden 500 TL'ye kadar önerebileceğiniz kulak üstü kulaklık önerisi istiyorum. Rahatlık önemli çünkü tüm gün takıyorum.
 2. Umut06_asd

  450 TL'ye kulak üstü kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

  Arkadaşlar merhaba. 350-450 fiyat aralığında kablosuz kulak dışı oyuncu kulaklığı almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
 3. Lejyoner1547

  Kulaklık önerisi

  Merhaba anakartım MSI MPG B550 Gaming Carbon WiFi, kulaklık olarak HyperX Cloud Alpha'yı almamı önerir misiniz? Veya başka önerebileceğiniz bir kulaklık var mı? Varsa fiyatı Alpha civarlarda olsun lütfen.
 4. Haylaz2961

  350 TL kulaklık önerisi

  Ben bu fiyatlarda Corsair HS35 modelini almayı düşünüyorum mikrofonunu kullanmayacağım ayrı bir mikrofonum var şu an 293 lira sizce alınır mı yoksa sizin de bu fiyat aralığında önerileriniz var mı? Anakartım: ASUS Prime B450M k-ıı...
 5. ebrarkadir

  Cloud 2 alınır mı?

  Merhabalar, HyperX Cloud 2 modelini almak istiyorum sizce hâlâ alınır mı? Yoksa o fiyata daha iyisi var mı? Hem dışarıda hem oyun oynarken kullanmak istiyorum.
 6. sedat5905

  600 TL 7.1 kulaklık önerisi

  Herkese merhabalar. 7.1 kulaklık almak istiyorum bütçem 600 Tl'dir. Logitech G G432 7.1. Rampage RM-K60 drop Plus. Benim aklımdaki modeller budur. Başka öneriniz olur ise yazabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.
 7. G

  300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

  Merhaba arkadaşlar, 300 TL'ye kadar sadece Trendyol sitesinden olmak üzere sağlam kulaküstü mikrofonlu oyuncu kulaklığı önerir misiniz?
 8. KazmetreD

  Kulaklığı son ses kullanmak kulaklığa zarar verir mi?

  Selamün aleyküm. Arada dinlediğim müzikleri son sese getirerek bilgisayar kulaklığımı hoparlör niyetine kullanıyorum. Bu, kulaklığıma kısa ya da uzun vadede zarar verir mi? Cevaplarınız içim şimdiden teşekkür ederim :)
 9. ensarturan

  300TL kulaklık önerisi

  Yeni bir kulaklık almayı planlıyorum, aradığım kriterler: Sanal 7.1 USB ve ses kartı olması olabildiğince kriterlere uygun seçin arkadaşlar Rampage pulsar düşünüyorum olmazsa Mihawk alacağım dip ses vs. problemi yaşar mıyım? Transomart mono önermeyin lütfen. 300'den yukarı çıkamam.
 10. Gksu

  HS35 Alınır mı?

  HS35 alınır mı? Veya 300-320 TL bandında kulaklık önerilerinizi alabilir miyim?
 11. sedat5905

  1.200 TL 7.1 kulaklık önerisi

  Herkese merhabalar. Bütçem 1200 TL'dir. Kayıt yapacağım için mikrofonu iyi ses aktarması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
 12. Gxozcinar

  Oyun ekipmanları tavsiyesi

  Merhaba; Oyun için kulaklık klavye ve mouse almak istiyorum ama krıterlerim genellikle dayanıklılık esasına bağlı daha önce tecrübe ettiğiniz ya da şahit olduğunuz dayanıklı klavye mouse ve kulaklık önerilerinden bekliyorum oynadığım oyun türleri genellikle FPS ve MOBA. Şu anda klavyede...
 13. B

  ₺300 Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi

  Genelde müzik dinlemek, film izlemek için kullanacağım ama oyun da oynuyorum fakat profesyonel bir oyuncu kulaklığı değil istediğim. Yani kısacası çok kullanımlı bir şey istiyorum. Müzik yönünde de oyunda da ileri düzey değil beklentim zaten bu bütçede ama olabildiğinin en iyisi olsun istiyorum...
 14. CodeExpert

  150 TL'ye kulaklık tavsiyesi

  Yardımcı olursanız sevinirim.
 15. Qwidia

  500-1000 TL arası kulaklık önerisi

  Merhaba arkadaşlar. Arctis 5 (2018) kulaklığımı garantiye gönderdim sadece iadesini yapabileceklerini değişim için stokta kalmadığını belirttiler. Zamanında 550 TL'ye aldığım için şu an sıkıntıda sayılırım aslında. Size üzerine para koyup yeniden Arctis 5 (2019) mu alayım yoksa üstüne bir miktar...
 16. T

  350 TL’ye Kulak İçi Kulaklık Önerisi

  Gene kulak içi kulaklığım beni yarı yolda bıraktı 😀 Artık kablolu kullanmak mantıksız geliyor çünkü nasıl yapıyorsam her ay bir adet kulaklığı bozmayı başarıyorum. Kulaklığı sadece müzik dinlemek için kullanacağım ne telefon görüşmesi ne oyun sadece müzik dinleyeceğim beni uzun süre idare edicek...
Yukarı