müzik

 1. Prime999

  Hande Yener - Deli Bile

 2. Prime999

  XIR - Sallan (Official Video)

 3. C

  Çözüldü Arka planda yağmur sesi olan üzücü müziğin ismi nedir?

  Selam arkadaşlar, sad muzik var bir tane, Slow şekilde, arka planda ufak yağmur sesi geldiğini biliyorum sadece, YouTube'dan da bulamadım maalesef. Yardım edecek veya muzikle alâkası olan varsa yardım edebilir mi?
 4. Furkan Konca

  Çözüldü MP3 klasorunu karisik calma

  Arabada şarkı dinlerken aynı isimlerin şarkıları art arda çalıyor. Bu listeyi nasıl karıştırabilirim? Rastgele olsun istiyorum.
 5. Prime999

  Dido - Thank you (Slowed + Reverb)

 6. betaa_

  Gelecekte özgün müzik yapmak imkansız hale gelebilir mi?

  Mesela; müzik dediğimiz melodiler bütünü, aynı notalarda dönen farklı melodi kombinasyonlarda deniliyor değil mi? Eğer notaları enstrüman farkını göze almadan düşünürsek; yani aynı melodiyi piyano ve viyolanın çalmasını farklı bir müzik olarak düşünmezsek, ilerleyen vakitlerde özgün melodi...
 7. N

  Çözüldü MIDI klavyenin tuşları üzerine neden "abcd" şeklinde harfler yazılır?

  Mıdı klavye üzerindeki tuşlara neden harf yazıyorlar, birkaç beat yazan kişinin midi klavyelerinde gördüm bende yeni kullanmaya başladım merak ettim. Sanırım bir kolaylık sağlıyor. Ama tam olarak nedenini anlamadım.
 8. barbar60

  BM800 alınır mı?

  Merhaba. https://www.hepsiburada.com/zerx-bm800-profesyonel-studyo-youtuber-kayit-mikrofonu-full-set-p-HBCV0000042FPU böyle bir mikrofon var ses kartsız alınır mı? Kullanan varsa bilgi verebilir mi ses kartına param yetmiyor :) o yüzden ses kartsız alacağım.
 9. enes_yldrm_1

  Saba makamında olan ve söylemesi kolay şarkı var mıdır?

  Yarın saba makamından bir şarkı söyleme ödevim var ama hangi şarkının söylemesi kolay bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
 10. S

  1000 TL kulaklık önerisi

  Merhaba. Ben en çok müzik sonra oyun için kulaklık aramaktayım. Hem telefon hem de laptop uyumlu olmasını istiyorum. Maksimum 1000 TL verebilirim. Sizce ne almalıyım?
 11. Denizwiped6

  1000TL kulaklık önerisi

  Merhaba, 1000 TL civarlarında kulaklık arıyorum. Hem oyun oynar hem de çok fazla müzik dinlerim. Benim düşündüğüm kulaklılardan birisi Cloud 2 ve Alpha S blackout. Blackout'un fiyatı şu an için biraz pahalı sizce indirim beklenmeli mi? Ve müzik çok fazla dinlediğim için kulaklık performansının...
 12. N

  1000-1500 TL kulaklık tavsiyesi

  Gençler, elimdeki SteelSeries Arctis 1 Wireless'ı 1.5 sene kullandıktan sonra mikrofonu cızırdamaya başladı ve daha sonra tamamen kesildi. Bu yüzden değişim talep ettim ama maalesef ellerinde ürün olmadığı için para iadesi mektubu gönderdiler. İşin kötü yanı şu anda aynı cihaz 2500 TL...
 13. MechaAti

  Sizi başka evrenlere götüren şarkılar

  Sizi başka bir boyuta göndermişcesine etkileyen şarkılar hangileri? He bir de Fortnite içinde "Yürüyüş" diye bir fon muziği var onu da bir gun paylasirim.
 14. ffl

  1000 TL Keman önerisi

  Bütçem 1000 TL keman önerisi bekliyorum güzel marka olursa iyi olur mümkünse deneyimli kişiler yazsın çok teşekkür ederim. Bütçe maksimum 1000 TL.
 15. N

  Behringer C1 mikrofon Behringer UMC22 ses kartına nasıl bağlanır?

  Behringer C1 mikrofonum ve Behringer UMC22 ses kartım var ama mikrofonun içinden ses kartına bağlayabileceğim bir kablosu yok. USB girişli bu yüzden ses kartına bağlayamıyorum. Ayrıyeten kablo almam gerekiyor sanırsam. Hangi kabloyu almam gerekiyor? Herhangi bir XLR kablosu yeterli olacak mıdır?
 16. V

  Bass odaklı kulaklık önerisi

  Arkadaşlar selam, Dinlediğim müzikler bass odaklı olduğu için bassı kuvetli olan kulaklık almak istiyorum, Kulaklığı genellikle dışarıda kullanacağım, iş gezi vs. kulaklık bluetooth/kablolu, kulak içi/kulak üstü fark etmez, Bütçede en fazla 600 TL'ye çıkabiliyorum, Şimdiden teşekkür ederim.
 17. Lachin.eke

  FL Studio MP3 dosyasını ekleyip Pattern'a sürükleyince boş ve sesi yok olarak geliyor

  Resimde gördüğünüz gibi hem içi boş hem de sesi yok.
 18. emir erdem

  Outro videosu için müzik/şarkı tavsiyesi

  Bu videoda ki 3. outroyu kullanacağım. Uygun müzik arıyorum linkten indirdim sesi gelmedi maalesef sadece videosu var.
 19. S

  FL Studio'ya atılan ses dosyaları çalınmıyor

  Herhangi bir MP3 dosyasını atıyorum fakat incecik çizgi olarak geliyor ve müziğin sesi yok. Bu bir sorun mu anlamadım canımı çok sıkıyor.
 20. Shinya_16

  USB Bluetooth aparatı önerisi

  Bende kafaüstü Bluetooth özelliği olan bir kulaklık var. Bu kulaklığı kablo ile PC bağlayınca düzgün bir şekilde çalışmıyor. Sesi az geliyor vs ama telefonda Bluetooth ile öyle değil bass özelliğini telefonda kullanabilirken PC'de kablo ile kullanamıyorum. Bana müzik dinlemekte iş görecek bir...
 21. ierdogduu

  Şarkı çıkardım nasıl olmuş?

  Yeni bir şarkı yaptım dinleyip yorumlar mısınız?
 22. MEGRX

  YouTube müzik sadece şarkı oynatması için nasıl ayarlanır?

  YouTube müzik kullanıyorum ve bazı çalma listelerinde video da oynatıyor. Çalmak istediğim bazı parçaları bana sadece şarkı olarak değil şarkı hali olsa bile video olarak oynatıyor. Sadece şarkı oynatması için bir ayar mevcut mu? 2. görselde olduğu gibi YouTube'un kendi çalma listesinin...
 23. 3amali3la3pol4ali123

  Kafamın içinde müzik çalması

  Derste, evde, sınavlarda, her yerde kafamda dinlediğim müzikler çalıyor ve durduramıyorum. Sonunu getirsem de tekrar başlıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
 24. nedimhkn

  Spotify listelerimizi paylaşalım

  Herkes Spotify sevdiği Playlist'i atsın, güzel müzikleri bulalım belki güzel bir müzik ile tanışırız. AnadoluCock
 25. Useradı

  Müzikleri Spotify'a nasıl yüklerim?

  Merhaba, ben phonk tarzında müzikler yapıyorum ve bunları Spotify'da paylaşmak istiyorum. Müziklerimi Spotify'a yüklemek için hangi siteyi kullansam daha mantıklı olur? Benim aklımda şu an soundrop kullanmak var. Lütfen önereceğiniz siteler parayı baştan alan değil de kazanılan paradan komisyon...
Yukarı