pc dualshock 4

 1. TheReX

  DualShock 4'ün orijinal olup olmadığını anlamak

  İnternetten DualShock 4 aldım fakat orijinal mi emin değilim. Kolu açıp baktım, 2 nokta dikkatimi çekti; biri kolun önündeki ext ve kulaklık simgesi videolarda görüşüm orijinal kollara göre daha parlak duruyor, ikincisi ise kolun kutusu. Bu kutu orijinal midir?
 2. TheReX

  DualShock 4 orijinalliği nasıl anlaşılır?

  Ben internetten DualShock 4 aldım ve Sony Eurasia garantili yazıyordu. Fakat yine de tedirginim orijinalliği konusunda. Ben kol geldiğinde kapıda kargocuyu bekleterek nerelerine bakıp orijinal oldugunu anlayabilirim. Şu an bulduğum 3 nokta var: İlki PS logosu daha kalitesiz oluyormuş muadiller...
 3. TheReX

  DualShock 4 içinden şarj kablosu çıkıyor mu?

  İnternetten Sony Eurasia garantili DualShock 4 V2 aldım. Bunun içinden şarj kablosu çıkar mı harici almam mı lazım? Harici almak lazımsa herhangi telefon şarj kablosu ya da 10-20 liralık kablo taksam sorun çıkar mı? Şimdiden teşekkürler.
 4. TheReX

  DualShock 4 kablolu kullanılırsa bataryası biter mi?

  PC için DualShock 4 aldım. Bunu bilgisayarımda Bluetooth olmadığı için şarj kablosu ile kablolu kullanacağım fakat ileride bunu kablosuz kullanmak istersem kablolu kullandığım için bataryası biter mi?
 5. TheReX

  DualShock 4 Sony garantili hangi satıcıdan alınmalı?

  Yakın zamanda bir DualShock 4 alacağım. Hepsiburada'da Sony Eurasia garantili başlığı aldınta satan satıcılar buldum. Bu satıcılardan hangisi gerçekten garantili yollar anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 600 TL. Link...
 6. TheReX

  Orijinal DualShock 4 nereden alınır?

  Hepsiburada, Trendyol gibi yerlerden orijinal ve Sony garantili DualShock 4 varsa link atar mısınız?
 7. TheReX

  Sony Eurasia garantili ürünler orijinal midir?

  https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-kablosuz-kumanda-beyaz-v2-sony-eurasia-p-HBV0000033DW9?magaza=DOHA%20ELEKTRON%C4%B0K Bu ürün orijinal mi? Ona göre alacağım. Sony Eurasia garantisi Sony'in kendi garantisi sanırım, o zaman sorun çıkınca destek olurlar değil mi? Şimdiden teşkürker.
 8. TheReX

  İthalatçı garantili DualShock 4 alınır mı?

  Şöyle bir video gördüm. Bu ithalatçı garantili ürünler muadil mi oluyor almak sakıncalı mı? Ben orijinal kumanda almak istiyorum. Bunun için Sony Eurasia garantili ürün alsam o orijinal midir?
 9. A

  PC Dualshock 4'ü ses olarak görüyor

  Bugün yeni aldığım DS4'ü bilgisayarıma kablo ile bağladım. Başta sorunsuz çalışıyordu fakat ses olarak hoparlörden kulaklığa geçiş yaptığımda sağ altta USB aygıtı tanınamadı deyip kolu iptal ediyor. Ekran alıntısında da göründüğü gibi cihazı ses aygıtı olarak görmesi normal mi?
Yukarı