ps3

 1. kvrnosman

  PS3 alınır mı?

  Yıl odur, 2021 oldu olacak. Ben de evde vakit geçirmek için bir oyun konsolu almak istiyorum, grafik benim için önemli değil hikayesi güzelse benim için iyidir. GTA 6 çıkacak ve ben hala San Andreas ve Vice City oynuyorum. GTA 5 kadar keyif almıyorum, Gittigidiyor'da 1.100 TL'ye PS3 500 GB...
 2. TarcanSavran

  PS3 Uygulama Geliştirme

  Merhabalar, PS3 için program geliştirmek istiyorum basit bir program, aşağıdaki gördüğünüz gibi bir program yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? @Furkan17TR Bu arada oyun indirme programı yapmayacağım tema indirme üzerine olacak.
 3. D

  PC ve PS3'ü aynı monitöre bağlama

  Monitörümde bir adet VGA ve bir adet DVI girişi var. PC ve PS3'ü bu monitöre bağlayıp istediğim an aralarında geçiş yapabilmemi sağlayacak bir cihaz var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
 4. Tulpar Blood

  RPCS3 Büyük Bir Yol Kattetti

  RPCS3 birçoğunuzun bildiği üzere bir PS3 emülatörü. İlk çıktığı zamanlarsa büyük optimizasyon sıkıntıları yaşayan emulatör son yıllarda büyük bir yol katetti. 30 Ağustos 2019'da Technopat'da yayımlanan habere göre o zamanlar oyunların sadece %9.12'lik bir kısmını düzgün çalıştırabiliyorken...
 5. J

  PS3 için Türkçe PES 2013

  Yıl belki 2020 ama arada arkadaşlarla atıyoruz, o yüzden PES 2013 yükledim PS3'e internetten ama oyun Fransızca çıktı. Bunun Türkçe versiyonu için indirme linki var mıdır arkadaşlar?
 6. Firostr

  PS3 için oynanışı ile öne çıkan oyun tavsiyesi

  Evde PS3 var bunu değerlendirmek istiyorum, fiyatı pahalı olmayacak şekilde oynanış ve diğer unsurlar ile öne çıkan tavsiye edebileceğiniz oyun var mı? Hikaye dinlemeyi sevmediğim için bu tarz oyunlar arıyorum. Şimdiden teşekkürler.
 7. Ahmet Şahiner

  PS3'e Windows yüklü HDD takmak

  Elimde bilgisayar olmadığı için PS3'e takacağım HDD'yi sıfırlayamıyorum. Haliyle PS3 HDD'yi görmüyor. HDD, PS3'ün Recovery Mode'unda sıfırlanabiliyor mu? Ya da daha kolay bir yolu var mı? Bu arada HDD markası Toshiba. (USB ile güncelleme kurmayı denedim fakat "ciddi bir hata oluştu 8002F2CF"...
 8. MertEren94

  PC'de Gamepad ile oyun oynama

  Merhaba, Minecraft Dungeons oyununu tek PC'de CO-OP oynamak için Hadron wonderboy W201S oyun kolu aldım, bir tane de PS3 kolum var, PS3 kolunu scptoolkit sayesinde kullanabiliyordum, ama yeni kolda bu durum işe yaramadı ve X360CE yazılımı ile oynamayı denedim, uzun uğraşlar sonucu, yeni kol ile...
 9. theqx

  PS3 alınır mı?

  Selam dostlar oynayacağım oyunlar belli ve bu oyunlar PS3'te var 1500TL gibi bir bütçem var. PS3 alınır mı? Letgo, sahibinden gibi sitelerden alamam maalesef.
 10. E

  PS3 ekran gelmeyip kapanıyor

  Arkadaşlar elime bir PS3 geçti ben kullanmadım ve parayla almadım. Bunu televizyona takınca fotoğrafta yazan ekranı alıyorum ve 5-10 dakika sonra fan aşırı hızlı çalışıyor ve kapanıyor. Oyun kolum yok ne yapmalıyım bir şeyler yazarsanız sevinirim.
 11. theqx

  PS Vita mı PS3 mü?

  Dostlar PS3 mü, PS Vita mı almalıyım? PS Vita'yı ekleme sebebim ara sıra seyahat ederim ürünlerle birlikte cevapları bekliyorum. :)
 12. Osirisssss

  PS3'e laptop HDD'si takmak

  Elimde 120 GB'lık bir PS3 var ve haliyle yetmiyor. Eski laptop'umdan çıkan 500 GB'lık HDD'yi takmak istiyorum ama HDD'nin içi dolu. Acaba ben bu HDD'yi taksam PS3 bunu sistemi kurmadan biçimlendirir mi? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar!
 13. D

  PS3 nereden alınmalı?

  Merhaba. Sizin yardımınıza ihtiyacım var. PS3 almak istiyorum ama nereden alsam karar veremedim. Letgo'dan alsam güvenemiyorum. İnternette 1500 gibi fiyatlara satıyorlar. PS dükkanında da en az 900-1000, hadi en az 800'dür. Ederi bu kadar değil. Çıkalı 10 yıldan fazla oluyor. Sizce ne yapayım...
 14. arasyuksel

  Uncharted 3 takılma sorunu

  Benim bir PS3 konsolum var. Dün Uncharted 3'e başladım. Oyunu beğendim. Yeraltından kapıyı kırıp çıktığımız izleme ekranına kadar her şey güzeldi. Fakat ekran siyah oldu ve konsol dondu ( bu sorun genellikle GTA 5'te başıma gelirdi ). Konsolu kapattım yeniden açtım sorun düzeldi. Sonra cihazı...
 15. xKira

  GTA Online (PS3) nasıl mod menu yükleyebilirim?

  Merhaba! PS3'de GTA Online oynayan bilir, her serverda bir hack bulunur ve maalesef banlanmazlar çünkü Rockstar PS4 sunucusuna bakıyor. Peki ben nasıl hack yapabilirim?
 16. TarcanSavran

  PS3 ekran kaydı yapma

  Merhabalar. Bir PS3'üm var ama ekran kaydı nasıl yapılıyor bilmiyorum. İlla ki kayıt cihazı almak gerekir mi?
 17. foxy3140

  PS3'teki oyunları multiMAN’in görmemesi

  Slim kasa PS3'üme bayağı bir zaman önce oyun yükletildi, oyunlar sıkıntısız çalışıyordu ve GTA 5'e mod menu kurmaya çalıştım ancak oyun hata veriyordu ve bir sürü mod menü denedim ve GTA 5'i multiMAN görmediği için olmadığını düşünüyorum. GTA 5 ana menüde kurulu oradan girebiliyorum. Sadece...
 18. Mert_Y.

  PS3 GTA 5 mod save hatası

  PS3 GTA 5 için Save hatası vermeyen mod menü bilen var mı? Oyuna her girişimde baştan başlıyor.
 19. Dafirenze

  Dualshock 3 Windows 10'da kablosuz nasıl çalıştırılır?

  Bluetooth adaptörü vasıtasıyla Win 10 işletim sistemine Dualshock 3'u nasıl bağlayabilirim? ScpToolkit programını defalarca denedim ama kablolu bağlantı dışında olmuyor. Kablosuz bağlantı için ne yapabilirim?
 20. mrkiller_tr

  Dosya Kaybı Olmadan NTFS HDD'i FAT32 Yapmak

  Bizim evde bir harici harddisk var. (1 TB) Ben bunu PS3'e bağladıktan sonra algılaması için FAT32 yapmam gerekiyormuş. İçinde 200 GB falan yer var, çok önemli dosyalarım var içinde. O 200 GB'lık kısmı da oyunlara ayırmak istiyorum. Peki hiçbir dosyama zarar gelmeden nasıl NTFS'yi FAT32 yaparım?
 21. asdas1734

  PlayStation 3 Slim yüksek fan sesi sorunu

  Merhaba arkadaşlar; Biliyorum bu konu daha önceden defalarca açılmış fakat sorunumu çözemediğim için açmak zorunda kaldım. Geçen hafta PS3 Slim 120 GB aldım. Sanıyorum cihaz 10 senelik. CECH-2003A kodlu. Oyun oynarken kasma donma takılma gibi şeyler yapmıyor ama içine kurduğum webman...
 22. O

  Telefonu PS3 için kablosuz ekran yapma

  Merhaba, benim bir PS3'üm var. PS3'ü bağladığım televizyon yattığm odanın yanında, yani PS kolunun sinyali yattığım odadan çekiyor. Ben de PS3 ekranını telefona yansıtıp, yataktan PS3 ile oyun oynamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim veya yapabilir miyim?
 23. coffeelover

  PS3 Slim görüntü yok ve kendini kapatıyor

  Merhaba, PS3 Slim konsolumda sorun yaşıyorum. Hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Yaşadıklarım ve denediklerim: SCART veya HDMI kullanarak denedim yeşil ışık geliyor ve 1 dakika içinde tamamen ışık sönüyor. Görüntü resetlemesini denedim ama ikinci bip sesi gelmeden kapanıyor. Farklı televizyon...
 24. MerthanXCA

  Webman slaunch menu kaldırma

  Slaunch kaldırmak istiyorum ama kaldıramıyorum, bazen oyun ortasında tak diye çıkıyor karşıma. İllaki kapatmak zorundayım PS3'ü Webman'dan Slaunch kaldırılabilir mi?
 25. MerthanXCA

  PS3 menüde dolaşınca CD işaretleri geliyor

  Oyunlardan çıkınca ya da menüde dolaşınca anında bu ekran geliyor. İnterneti kestim bir şey olmadı. Bu ne sorunudur bilen var mı? HEN/4.68/PS3 Pro mod/ Yardım eden yokmu?
Yukarı