puff bar

 1. Quencx

  Puff şarj etmek için powerbank önerisi

  Hemen lazım bir önersenize. 2000-3000 mAh olsun 200-350 lira bandında olursa çok iyi olur.
 2. Berk41

  Vozol için hafif tat önerileri

  Dediğim gibi hafif tat olması lazım 5000'lik iyi olur.
 3. ard50500

  Rehber Türkiye'nin En Kapsamlı E-Sigara Rehberi

  Bu rehberde buharlıya başladığımdan beri kendimce tuttuğum önemli notları toparladım ve çoğunuzun bildiği temel bilgileri de ekledim. Rehberi başka yerde paylaşmayı düşünüyorsanız bana haber verirseniz sevinirim. Yardıma ihtiyacınız olduğunda etiketlemekten çekinmeyin. Ben mutluluk duyarım...
 4. E

  6000 çekim vazol pufflar nasıl kullanılmalı?

  Vazol aldim ama önceki aldığım yanmıştı, bunun yanmaması için nasıl kullanmalıyım?
 5. R

  Vozol Gear 10K Green Chocolate Cream önerir misiniz?

  Vozol Gear 10k almayı düşünüyorum. Green Chocolate Cream, Cedar, Berries, Dragon Fruit, Banana, Cherry aromalarından hangisini önerirsiniz?
 6. Yusufern

  Yeni alınan pufftan sadece duman geliyor

  Merhaba, bugün bir 10000 çekim Vozol aldım. Tadı ilk çekimlerde aşırı azdı ve sadece duman çıkıyordu. Sonradan tamamen kesildi, normalde ilk açtıklarımda çok yoğun bir tat veriyordu bunda yok ne yapmalıyım? İlk başta doldurulduğunu düşündüm fakat aldığım yer kabul etmedi.
 7. E

  Puff'u ters çevirdiğimde duman geliyor

  Merhaba, dün vazol puff aldim. Çekerken çit çit ses geliyor ve Puff'u ters çevirdigimde duman geliyor. Bu normal mi? Şu an tadı güzel gibi.
 8. themear

  Elf Barda yanık tadı geliyor

  1 hafta önce Elf Bar puff aldım. 2 gün önce arkadaşlarla takılırken fark etmeden aralıksız çok hızlı kullanmışız. Yanık tadı gelmeye başladı. Bu yanık tadı normal çekimlere göre ciğerlere daha fazla zarar verir mi? Konu hakkında bilgisi olan biri yardım ederse çok sevinirim.
 9. Arislius23

  Free shoplarda puff satılıyor mu?

  Free shoplarda pufflar satılıyor mu? Eğer satılıyorsa fiyatı ne kadar?
 10. A

  Puff bar çekimi bittikten sonra likiti ve şarjı doldurulduktan sonra kullanılır mı?

  Yakın tarihte Vozol 10000 çekim Puff almayı düşünüyorum. Bittikten sonra likidi ve şarjını doldurursam kullanmaya devam edebilir miyim? Bazı arkadaşlarım "çekimi bittikten sonra bir işe yaramaz çöp olur likit doldursan bile içemezsin" falan diyorlar bu doğru mu? Ayrıca 10000 çekim kaç gün gider...
 11. ravocy

  Puff Bar şarja takılınca şarj olmuyor

  Merhaba, puff bar şarj olmadığı için şarja taktım. Şarja takarken mavi ışık geliyor sonra mavi ışık yanıp sönüyor ve tamamen mavi ışık gidiyor. 3 saat bekledim ama puff çekilmiyor ne yapacağım?
 12. sukaww

  Pod ve elektronik sigara nasıl?

  Smok solus 16W almayı düşünüyorum. Kullanan var mı nasıldır? Önceden vaporesso osmall kullandım. Hangisi daha iyidir? Hocam?
 13. basaltman

  Bakırköy içinde e-sigara satın alabilecek bir yer var mı?

  Başlıkta olduğu gibi. Bakırköy içinde orijinal ürün satan yer önerebilir misiniz?
 14. T

  E-sigarayı kargo şirketi alır mı?

  Merhaba. Ben İstanbul'dan Kırklareli'ne bir puff yollamam gerek arkadaşıma 5 adet. Ben bunları paketlesem bilgisayar eşyası desem veya farklı bir şey kontrol ederler mi veya alırlar mı puff yani e-sigara yollayabileceğim bir kargo şirketi var mıdır?
 15. EmrePolar

  Puff Bar önerisi

  Merhaba arkadaşım sigarayı buraktıktan sonra puff bar'a geçti yaklaşık 7 ay boyunca hiç içmedi ve şu an puff bar kullanıyor, ben de kullanmak istiyorum nikotin bağımlısı değilim ama daha çok o anki zevki ve aromayı çok seviyorum, sigarada o kadar aroma yok ayrıca çok daha zararlı ve bağımlılık...
 16. Lyc

  Elektronik sigara hava alanında kontrol edilir mi?

  Merhaba, elektronik sigarayı el bagajıma koyup İstanbul Erzurum arası gideceğim, acaba içeri sokarlar mı veya çıkarıp bakarlar mı?
 17. ArdqBoi

  Puff Bar aroma önerisi

  Puff bar alacağım fakat daha önce hiç denemedim aromalarını bu yüzden önerebiliceğiniz güzel fresh aroma var mıdır?
Geri
Yukarı