youtube

 1. E

  YouTube hesabım askıya alındı

  Merhaba dinim İslam, İçeriğiniz incelendi ve topluluk kurallarımızın ciddi ya da tekrarlanan şekilde ihlal edildiği tespit edildi. Bu nedenle kanalınız YouTube'dan kaldırıldı. Bunun son derece üzücü bir gelişme olabileceğinin farkındayız. Bununla birlikte, YouTube'u herkes için güvenli bir...
 2. Kivörti

  YouTube shorts ile maddi gelir elde edebilir miyiz?

  YouTube shorts maddi gelir elde edebilir miyiz? bu imkan türkiyeyide kapsıyor artık aklımızda öyle çok büyük paralar yok ama hiç yoktan daha iyidir diyerek atılmak istiyorum arkadaşım ile, ve evet videolar %100 bize ait olacak dans videoları değil araştırıp insanlara sunucaz tasarımınıdı biz...
 3. Kaen

  RTX 3070 sisteme yayın için ayar tavsiyesi

  Merhaba başlıkta da olduğu gibi OBS için yayın ayarı tavsiyesi almaya geldim. Sistemim: i5 10600K, RTX 3070 Ti, 8x2 3200 MHz RAM. İnternetim:
 4. 4NK

  YouTube Hayran Altyazı Nasıl Eklenir?

  Öncelikle yanlış kategoriyi seçtiysem özür dilerim. YouTube'da benim olmayan bir videoya altyazı eklemek istiyorum, geçen yıl Youtube bu özelliği kaldırmıştı ama örnek vermek gerekirse yakın zamanda Kurzgesagt kanalına hayran yapımı altyazı eklendiğini gördüm. Ben de bu şekilde video sahibinin...
 5. E

  Eski model Casper VIA tablet kasıyor

  Yaklaşık 8 yıllık Casper VIA tabletim var. Bu sene aklıma geldi kullanmak için kutudan çıkarttım tabii ki de çalışmıyordu bilgisayarcıya tamir ettirdikten sonra çalışmaya başladı ancak aşırı kasıyor. Bana sadece YouTube üzerinden ders çalışmak için lazım. Ne yapabilirim?
 6. Toprak172

  TikTok'da çekilen videoları izinsiz YouTube'da paylaşmak günah mıdır?

  Herkese merhabalar ben TikTok videoları indirip bunları YouTube kanalıma yüklüyorum ve para kazanıyorum ama videoları yüklerken indirmeye açık mı diye bakmıyorum. İzinsiz alıyorum ancak açıklayama link koyuyorum ve TikTok ismi de gözüküyor. Bir nevi reklam yapmış oluyorum ama izinsiz alıyorum...
 7. duman56

  Google AdSense YouTube gelir kazancımı çekersem sorun olur mu?

  Google AdSense hesabımda 500 lira tutarında bir gelir var. YouTube yeni vergilendirme sistemi geldi diye biliyorum fakat yürürlüğe girdi mi bir bilgim yok. Geliri çekersem herhangi bir sorun oluşur mu?
 8. xienion

  Çok özenmek

  Arkadaşlar merhaba. Neden bilmiyorum ama izlediğim herhangi bir ünlü YouTuber veya yayıncıya çok özeniyorum. Bir ara Kendine Müzisyen izledim saçımı uzattım o kadar takıntılıyım ki giydiği kıyafetlerin aynısını aldım. Gözlüğünün aynısını imaj şeklinde taktım. Bilgisayardaki masaüstü ayarlarının...
 9. A

  YouTube'da video izlenmeleri nasıl yükseltilir?

  Bugün itibarıyla YouTube kanalım 25 aboneye ulaştı fakat (oyun kanalı) izlenmelerim hep 5, 10, 15 diye gidiyor. Bunları nasıl yükseltebilirim?
 10. Niqht_D

  Vaftizci Musa vefat etmiş

  Bilen bilir, YouTube'ta son zamanlarda Z kuşağıyla ilgili tartışmalı yorumlar yapan Vaftizci Musa koronadan vefat etmiş, kendisine pek katılmıyordum görüşlerinde ama yine de bir kötü oldum açıkçası, şok da oldum ayrıca. İlk başta kabullenemedim. Korona'ya yakalanınca son bir video paylaşmıştı...
 11. Polo G

  YouTube resmi sanatçı kanalı nasıl alınır?

  YouTube'da çoğu kişide sanatçı olmadığı halde sanatçı rozeti gördüm. Merak ediyorum nasıl alabiliriz? Bilen varsa eğer yeşillendirirse sevinirim iyi forumlar.
 12. Polo G

  YouTube'da döngü kanalı için isim önerisi

  YouTube'da şarkıları loop yapıp 1 saat veya 10 saat olarak attığım bir kanalım var. Kanalın öne çıkması için "hour, hours, loop" vb. Şeyler içeren bir kanal ismine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.
 13. Shrsk

  YouTube aynı telefon numarası iki hesaba bağlanabilir mi?

  Selam arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi 2 hesabım var. 2'sine de aynı telefon numaramı bağlayabilir miyim?
 14. Kaen

  İyi internet ve sisteme rağmen yayın kalitesi kötü çıkıyor

  Merhaba yayıncılığa başlamak için güzel bir sistem ve iyi bir internet aldım ancak hangi ayarı denersem deneyeyim yayın kalitesi çok kötü oluyor. Sistemim: i5 10600KF Palit Gamerock RTX 3070 Ti GSlill gri kamuflaj 8x2 3200 MHz CL16 Crucial P2 500GB İnternetim ve obs ayarlarım ektedir. Yayın...
 15. TeknoUtku

  YouTube "canlı yayın özelliğinin etkinleştirilmesi 24 saat sürer" uyarısı

  Özellikler uygun olmasına rağmen böyle bir hata veriyor.
 16. GodAnonym

  AdSense son 3 aylık YouTube gelirimi yansıtmıyor

  AdSense hesabıma bağlı YouTube hesabımdan kazandığım son 3 aylık gelir AdSense hesabıma yansımıyor. Geri bildirim yaptığım halde hala çözüm yok. Bu sorunu nasıl halledebilirim? AdSense'in bir şikayet postası veya iletişim adresi var mıdır?
 17. letsgomen55

  YouTube videoların rengi değişti

  Bir video seyrediyordum ve başka videoya geçince bir baktım ki sanki biri 3D modu açmış videoların rengi soluk ve kırmızı mavi gözüküyorlar. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bana yardım edebilirseniz sevinirim.
 18. washuu

  Kışkırtıcı YouTube videosu nasıl kaldırılır?

  Arkadaşlar, önceden arkadaşım bana kışkırtma çekip YouTube'a video olarak atmış. Ben o videoyu nasıl kaldırabilirim? Bana yardımcı olabilir misiniz?
 19. astro nohut

  Opera GX'de YouTube ve Netflix açılmıyor

  2 gün önce YouTube izlemek için Opera GX'i açtım, YouTube ve Netflix açılmadı. Sildim yeniden yükledim olmadı. Tarayıcı değiştirmek istemiyorum aynı sorunu yaşayıp düzelten varsa sevinirim.
 20. ceysat

  Türkçe Cower müzik satın alma

  Değerli arkadaşlar bilmek isdediğim YouTube'da parçaları var. Müziklerin telifini satın almak istiyorum ya da sıfırdan bu şekilde ücretiyle sattın alabilir miyim?
 21. Bilal Nurullah

  YouTube'dan Bildirim Gelmiyor

  Telefon ayarlarından tüm bildirimler açık ve veri veya güç tasarrufu etkin değil. YouTube ayarlarından tüm bildirimleri al açık ve "Çan"da tümü işaretli ama ne telefona ne de bilgisayarda tarayıcıya bildirim olarak geliyor. Anca YouTube'a girip bildirimlere tıkladığımda görebiliyorum. Anlık...
 22. V

  YouTube kasmaya başladı

  Bugün Opera GX ve Chrome sadece YouTube'da kasmaya başladı (oyun oynarken herhangi bir sıkıntı yok FPS düşüşü falan) ama Microsoft Edge'de YouTube kasmıyor, nedeni ne olabilir?
 23. pLowstoneK

  Morsmordre şarkısının Spotify versiyonu var mı?

  Ben bulamadım, belki farklı dildedir diye sorayım dedim. Bulabilen var mı?
 24. Ensar6134

  YouTube kanal fotoğrafı nasıl yapılır?

  Evet merhabalar YouTube kanalım için logo yapacağım ama nereden yapılıyor bilmiyorum. Bedava olsun çünkü para yok.
 25. reyZ19

  3uTools'da YouTube Yok

  iPhone 4S telefonuma YouTube vb. uygulamaları yüklemek istiyorum, Instagram indirebiliyorum fakat YouTube 3uTools'da görükmüyor. Nasıl YouTube'yi yükleyebilirim?
Yukarı