- Katılım
- 30 Ocak 2019
- Mesajlar
- 21.099
- Makaleler
- 9
- Çözümler
- 222
Geçen bir videodan gördüm. Ülker mağazasında dörtlü petibör bisküvi 2 TL'ye satılıyordu. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eskiden pasta yapmak için paket paket aldığımız bir şeyin taneyle satılması acınası gelmiyor mu size de?
Son düzenleyen: Moderatör: