Çok fazla sekme açınca "Bu web sayfası kullanılamıyor" hatası

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sorun başlıktaki gibi. Bazı sitelere girerken bu hatayla karşılaşıyorum. Sayfayı yeniden yükleyince bazen düzeliyor. Bilhassa çok sekme açılınca daha çok oluyor. Chrome kullanıyorum. Windows 8.1.3 yüklü. Her şeyim güncel. Google DNS'sini (8.8.8.8 - 8.8.4.4) kullanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Sizler için birkaç resim de aldım:

za1.PNG

za2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızınız düşüyor olmalı, çok fazla sekme açınca ram'i de şişiriyor olmalı. Zaman aşımı hatası veriyor bu nedenlerle.

Maalesef AKK doldu. O yüzden olabilir mi ? İnternet hızım da bundan dolayı çok düştü. Ayrıca 8 GB RAM'e sahibim. Yetmeme gibi bir durum yoktur herhalde. Bazen tek sekme açınca bile bu hatayı verebiliyor.

Maalesef bu sorunu bende yaşıyorum. 2 Ayrı laptop bilgisayarım var, birisini dışarıda kullanıyorum arkadaşların evinde de aynısı oluyor. DNS vaya Tür Telekom kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Henüz bende bir çözüm bulamadım..

Benim modem kablosunda sıkıntı vardı, bu hatayı veriyordu. Değiştirince sorun çözüldü ancak sizinki biraz farklı duruyor. Yandex DNS filan kullanın, belki düzelir.

Maalesef AKK doldu. O yüzden olabilir mi ? İnternet hızım da bundan dolayı çok düştü. Ayrıca 8 GB RAM'e sahibim. Yetmeme gibi bir durum yoktur herhalde. Bazen tek sekme açınca bile bu hatayı verebiliyor.
AKK doldu ise yukarıda dediğim hız problemi var demektir. Firefox ile girmeyi deneyin.

AKK şuan dolu ama dolmadan öncede aynı sorun vardı. Firefox da ise bilgisayarın tekinde gezinirken bi anda erişim kesildi uyarısı veriyor.
Kendi konunuzu açın verilen cevaplar size değildir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı