İşletim sistemini güncellemek bilgisayarı yavaşlatır mı ?

Can ULUTAS

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Windows 8.1 Pro 64 bit kullanıcısıyım. Güncellemeleri sık sık denetliyorum ama son güncellemelerden sonra bilgisayar biraz ağırlaştı. Sebebi güncelleştirmeler midir sizce ?

NOT: Güncelleştirmeleri yüklediğim gün 3-4 tane veri kurtarma yazılımı kurmuştum ama işim bitince hemen kaldırdım.

Bazı güncellemeler, driver'lar sorunlu çıkabiliyor, ancak sonrasında yeni bir güncelleme ile düzeltmeler yapılıyor.
Genel olarak, güncellemeler sistemi yavaşlatmaz fakat gözle görülür hızlı da yapmaz. Güncellemelerini asıl amacı sistemin daha stabil çalışmasını sağlamak.

Büyük ihtimalle o "veri kurtarma" dediğiniz program ya da programları crack'li kullanmışsınızdır.
Şundan emin olun; Kimse babasının hayrına kimseye bedavaya bir şey vermez, hele ki bu devirde.
Çoğu crack'larda arkaplan uygulamalar barınıyor, siz farkına bile varmadan o kendini kurup arka planda çalışıp sahibine para kazandırıyor.

"C'ye" girip arama kısmına o programın "tam adını" yazın... Büyük ihtimalle o programa ait bir sürü dosya çıkacaktır. O çıkan dosyaların tamamını silin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı