İ5 4460 ve GTX960 Tabanlı Sistem Toplama

mehmet17907

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Görüşleriniz nelerdir ?

Screenshot_2015-07-03-14-45-29.png
Screenshot_2015-07-03-14-45-41.png

Düz, siyah ve şık bir kasa istiyorsan CORSAIR CARBIDE SERİSİ 200R 550W MidT ATX SİYAH KASA öneririm. Maalesef içindeki PSU'nun kesinlik garantisini veremeyeceğim ama çok iyi bir kasa. 418 TL'ye de bir modeli var ancak farkı ne anlayamadım. Belki PSU'su daha iyidir. Kasanın fiyatı tuzlu biraz ama pişman olmazsın bu kasayı alırsan. Hayırlı olsun şimdiden sisteminiz.

Kasa seçimin güzel ancak yanına gerçek güç veren kaynak al veya kaynaksız model bul. Zira bu fiyata güç kaynağının sadece kendisi bile alınıyor. Sisteminden köfte kokuları gelmemesi için gerçek güç sağlayan kaynak al.

Son düzenleyen: Moderatör:
COOLER MASTER NSE-N400 600W MidT ATX SİYAH PENCERELİ KASA. Bu kasayı Vatan'dan alabilirsin o kasayı istemiyorsan. Veya Corsair Carbide 200r kasayı alabilirsin Vatan'dan.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Asım Demir 'in önerdiği kasayı kullanmıştım. İçindeki PSU kalitesiz, sesli çalışıyor ve 12V kanalından sadece 360W güç sağlayabiliyor. Ayrıca kasanın neredeyse hiçbir yerinde toz filtresi bulunmadığı için çok tozlanıyor. Kablolama desteği bile yok. Zalman Z3 alman her açıdan daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı