İki S5 iki farklı performans

Lordrummer

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba arkadaşlar elimde Galaxy s5 telefon var ve 1 ay önce bi arkadaşımda s5 aldı. Merakımdan dolayı ikisinede bir Antutu test yapayım dedim. Çıkan sonuçlarda bariz bir fark var. Benim telefonum 35.000 puan alırken arkadaşımın telefonu 45.000 puan aldı. Aradaki fark çok olduğu için konu açmak istedim.
(artı olarak benim telefonumda daha çok uygulama yüklü)
Sizce bunun sebebi nedir?
Teşekkürler...

Nedeni fazladan yüklü olan uygulamalar olabilir. Telefon hafızasının doluluğu da etkiliyor olabilir fakat emin bir şey diyemem. Antutu' ya şahsen pek güvenmiyorum. Dert etme derim, cihazını güle güle kullan.

Uygulama bu kadar fark ettiriyor mu cidden?
Birde Antutunun içindeki 3D performans testinde benim telefonumun fps 28 iken arkadaşımın 35lerde falan oluyor.

Kesinlikle fark ediyor. Hele birde arkaplanda çalışan uygulama var ise, değme keyfine.
Deneme amaçlı, telefonu sıfırlayıp bak istersen.

Telefonumu fabrika ayarlarına döndürüp yaptım testi zaten ama google ile yedekleme yapıldığı için tüm programlar tekrardan kuruldu ve iki telefondada arka planda çalışan uygulama yoktu

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı