İntel G3258 ve MSİ B85 Gaming Sistem

LovelySupport

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar resimde gösterdim anakartı değiştiriyim mi? Yoksa Ekran Kartını mı değiştireyim?

Toplama.png

G3258'e sıvı soğutma takmışsın, V300 gibi bir SSD seçmişsin, öncelikle sıvı soğutmayı iptal et onun yerine işlemcie yatırıp yap, bütçe varsa SSD'yi hyperx yap. Yani G3258'e sıvı soğutma kurup napmayı planlıyorsunuz anlamıyorum. İşlemciyi 4460 yap derim ben, anakartıda düşür, H97 PC Mate işini görür.

Bütçe fazla yok işlemci 4460 yaparım ama dediğin sistem VGA GTX 960 yani zaten indirimde alana kadar bi işe yaramaz gtx 950 ye çöp diyen arkadaşa bir şey demiyorum. Ama GTX 950 mi? GTX 750 Tİ mi?

Bütçe fazla yok işlemci 4460 yaparım ama dediğin sistem VGA GTX 960 yani zaten indirimde alana kadar bi işe yaramaz gtx 950 ye çöp diyen arkadaşa bir şey demiyorum. Ama GTX 950 mi? GTX 750 Tİ mi?
Ne dediğini anlayamadım dostum? Gtx 950 daha iyi olur tabi ama Gtx 950 fiyat/performans ürünü değil. Çok az bir miktar fazla ödeyerek gtx 960 alman daha mantıklı ve daha performanslı olacaktır. Ayrıca Vga Strix olunca ne oluyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı