0-1000 TL Yetişkinler İçin Telefon Önerisi

bboyerman

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Makine Teknikeri
Selam arkadaşlar. Annem eski telefonunu suya düşürdüğü için yeni bir telefon almak durumundayım. Eski telefonu nokia'nın tuşlu eski bir modeliydi ve yeni almışken yeni model dokunmatik alalım diyor. Ben de akıllı telefon araştırmasına koyuldum haliyle bilgim sınırlı olduğu için sizlerin tavsiyesine ihtiyaç duydum. Şimdi telefonda aradığım kriterleri aşağıda belirtiyorum lütfen önerilerinizi eksik etmeyin. Şimdiden teşekkürler.
- Telefon 2016 yılı piyasaya yeni çıkmış güncel bir model olmalı.
- Batarya gücü düşük olmamalı
- Fiyat aralığı 0-1000 TL olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Gm5 Plus. 5 gün önce aldım ve gerçekten fiyatı için mükemmel bir telefon. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım ve pil koruma modunda 24 saat kadar dayanıyor şarjı. Pil koruma dediğime de bakmayın şahsen normal haliyle arasında bir performans farkı yok sadece yüksek performans isteyen oyunlar oynarken kapatmanızı öneririm.

Sony M4 Aqua. Suya dayanıklı.:kıkırda:
Hepsiburada aralıklarla kendisi de satıyor. Sony TR garantili.
Bir de M4 Aqua'ya uyumlu bundan sipariş verirsin, tamamdır.Shop Case Shockproof Cover Clip Holster For Sony Xperia online Gallery - Buy Case Shockproof Cover Clip Holster For Sony Xperia for unbeatable low prices on AliExpress.com

Not:Android 6.0 güncellemesi aldı, ötesi gelmez.

Arkadaş özellikle 2016 da çıkmış güncel bir model almak istediğini belirtmiş.

Arkadaş özellikle 2016 da çıkmış güncel bir model almak istediğini belirtmiş.
Ben yıl olarak değil, "güncellik" açısından cevap verdim.

Yoksa işlemcileri performans olarak neredeyse aynı (QC 615 vs 617), GPUları tamamen aynı, pil kapasiteleri farklı ama kullanım süreleri aynı, 4.5G destekli ikisi de, artılar eksiler ikisi için de mevcut, genel kullanım için "cuk" oturur. Suçu 2015 yazında çıkmasıysa, suçlu.

Android 6.0'ı aldı, sonrasını almaz ama suyla arası iyi.:)

Selamlar. Sanırım piyasadaki en yüksek kapasiteli bataryaya sahip android telefon bu olsa gerek; Asus Zenfone Max. Hem dünyaca ünlü müşteri memnuniyetine sahip Asus garantisine sahip olursunuz, hem de bahsettiğiniz özelliklerin tamamına sahip bir telefon.

Selamlar. Sanırım piyasadaki en yüksek kapasiteli bataryaya sahip android telefon bu olsa gerek; Asus Zenfone Max. Hem dünyaca ünlü müşteri memnuniyetine sahip Asus garantisine sahip olursunuz, hem de bahsettiğiniz özelliklerin tamamına sahip bir telefon.
Ama kamerası ve ekranı iyi değil. Annesi için alıyor, ben kendi annemden yola çıkarak kamerası, ekranı, kapasitesi ve bataryası iyi bir telefon olsun isterdim. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı