0-1000 TL Yetişkinler İçin Telefon Önerisi

Kesinlikle Gm5 Plus. 5 gün önce aldım ve gerçekten fiyatı için mükemmel bir telefon. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım ve pil koruma modunda 24 saat kadar dayanıyor şarjı. Pil koruma dediğime de bakmayın şahsen normal haliyle arasında bir performans farkı yok sadece yüksek performans isteyen oyunlar oynarken kapatmanızı öneririm.

Arkadaş özellikle 2016 da çıkmış güncel bir model almak istediğini belirtmiş.
Piyasaya ne zaman cikti bu cihaz?

Genel de tavsiye etmem ancak, annen kullanacak ise GM 5 Plus en iyi tercih olacaktır. Ama annen kesinlikle bir kılıf kullanmalı, telefonun ekranı ne kadar dayanıklı olsada arka kapağı ve çerçevesi çok kolay haşat oluyor.

Tavsiyeleriniz için cok teşekkür ederim. General Mobile GM5 Plus aldım biraz kurcaladim internetten de araştırma yaptım ve tam bir fiyat performans ürünü olduğunu anladım. İyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Fakat arayüzü android 6.0 marshmalov arayüzüne göre farklı geldi internette biraz araştırma yaptım google one teknolojisi falan varmış yani uygulamalar menüsüne girdigimde sayfa yana doğru değil de aşağıya doğru kayiyor pil yüzdesi yazmiyor kurcaladım açamadım. Arkadaşımda Galaxy S7 Edge var onda da android 6.0 var ama arayüzü GM5 Plustan farklı ben bu işi anlamadım bu arayüz GM5 e özel mi yoksa farklı bi uygulama falan mı yüklü?

GM 5 Plus? Sade Android yapısı var. Annen içinse kamerası da iyi. Hızlı şarj özelliği var. Öneririm.

Kesinlikle Gm5 Plus. 5 gün önce aldım ve gerçekten fiyatı için mükemmel bir telefon. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım ve pil koruma modunda 24 saat kadar dayanıyor şarjı. Pil koruma dediğime de bakmayın şahsen normal haliyle arasında bir performans farkı yok sadece yüksek performans isteyen oyunlar oynarken kapatmanızı öneririm.

Arkadaş özellikle 2016 da çıkmış güncel bir model almak istediğini belirtmiş.

Arkadaşlar telefonu aldım iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum bir kaç eksiklik dışında. Galeri yok telefonda ama google fotoğraflar uygulamasını kullanarak bu sorunu ortadan kaldırdım. Bir de şu arka planda çalışan uygulamaları kapatmak istediğimiz zaman tek tıkla tümünü kapatabileceğimiz bir tuş bulamadım ben hepsini çarpıya basarak ya da elle sağa sola kaydırarak tek tek kapatmak zorunda mı kalacağız?

Arkadaşlar telefonu aldım iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum bir kaç eksiklik dışında. Galeri yok telefonda ama google fotoğraflar uygulamasını kullanarak bu sorunu ortadan kaldırdım. Bir de şu arka planda çalışan uygulamaları kapatmak istediğimiz zaman tek tıkla tümünü kapatabileceğimiz bir tuş bulamadım ben hepsini çarpıya basarak ya da elle sağa sola kaydırarak tek tek kapatmak zorunda mı kalacağız?
Hocam uygulamaları kapatmak için sallamanız gerek diye biliyorum. (y)

Bir de hayırlı olsun hocam, iyi bir tercih yapmışsınız. :D

Bence de en iyi seçim bu olur. General mobile lerin arayüzünü hiç beğenmiyorum. Ayrıca ekran ve kamera olarakta yazılan bütün modelleri ezer. Arayüzü gerçekten çok hoş. Ve kullanımı kolay.
GM' lerin arayüzü Saf Android olması ile alakalı. Yani Samsung gibi bin tane gereksiz uygulama ile gelmiyor.

Hem arkadaş kendi için alsa G4 önerirdik ama annesi için alıyormuş, e hali ile az fiyat çok performans olmalı... (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı