0.300 puan farkıyla istediğim liseye gidebilir miyim?

pelkass

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben LGS 22'den 487.8628 aldım, İzmir fen istiyordum ama nakille gelmek için puanı 488.2010, 0.300 puan fark falan var 5 kişilik boş kontenjan da var ama nakil puanına uymadığı için nakil istemiyorum. Müdürle konuşsam falan sonuç çıkar mı? Fark çok çok az sizce ne yapmalıyım?

Şansını denemekten zarar gelmez. Bence müdürle konuş yine de dene.
Dostum ne yaoacak ki ya emsal puan meb'e bağlı okul isterse falan değiştirirler mı neyse konuşacağım yine de anlamıyorum yani 1 puan bile değil bir sorunun 5 de 1'i kadar puan farkı varken nakil almama engel oluyorlar

Şansını falan deneyemezsin. Ben de aynısını Pursaklar Fen için yaşamıştım. Puanın, girdiğin senenin nakillerinden sonra falan hala yetmiyorsa kaç kişilik boşluk olursa olsun bir daha o liseye girme şansın kalmıyor. O liseye yalnızca girdiği dönemki taban puanı tutturan öğrenciler girebilir. Geçmiş olsun.

Şansını falan deneyemezsin. Ben de aynısını Pursaklar Fen için yaşamıştım. Puanın, girdiğin senenin nakillerinden sonra falan hala yetmiyorsa kaç kişilik boşluk olursa olsun bir daha o liseye girme şansın kalmıyor. O liseye yalnızca girdiği dönemki taban puanı tutturan öğrenciler girebilir. Geçmiş olsun.
Seneye istesem hala alındığım senin emsal puanına mı bakılıyor ayrıca puan farkı çok çok az mudure danisacagim

Yeni konular

Geri
Yukarı