0-400 TL kulak üstü sağlam kulaklık önerisi

Axeleteon

Decapat
Daha fazla  
Abilerim başlıkta gördüğünüz gibi sürekli kablolu kulaklıklarımı kablolarından dolayı bozuyorum bana caba sarf etsem de bozamayacagım sağlam kablolu ve kabloyu nasıl daha güvenli hale getiririm söyler misiniz? İsteklerim aşırıya kacabilir, affola. (Fiyat bandı 0-300 ama 100 TL daha ekleyip cok daha fazla performans alacagım bir kulaklık varsa cekinmeden belirtin lütfen)

- Mikrofonun karşıdakine adam akıllı ses göndersin cızırdamasın ve dinlediğim müzik film vs sesleri arkadaşlara gitmesin yeter.
- CS vs. oynuyorum ama aynı zamanda şarkı da dinlerim, bassları iyi olsa hoş olur ama olmasa da olur.
- Anc kesinlikle olmalı, evdeki gürültü hiçbir zaman bitmiyor ve gercekten bu beni inanılmaz hem rahatsız, hem stres ediyor. O yüzden bu fiyat bandında en iyi Anc'ye sahip kulaklıkları önerin lütfen. Kulaklığı taktığımda dünyayla ilişkim kesilsin istiyorum vallahi (kulaklarımı tamamen kaplarsa da hoş olur).

Bazı bakındığım kulaklıklar aranızda kullanan varsa iyi ve kötü yanlarını anlatırsa sevinirim.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

hocam aliexpressten orjinal ürün gelmiyor diyorlar ama
Hocam satıcıdan satıcıya değişir. Bu link orjinal satıcıdan geliyor. Gayet güvenilir. Daha üst bir model tercih etmek isterseniz kendim de sipariş vermiş olduğum ve yarın teslim edilecek olan şu model var. Gelince incelemesini yapacağım.

Geri
Yukarı