0-600 TL Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Ses yalıtımı yüksek olan kulaklık istediğimden bez olanları düşünmüyorum. Razer kraken ise fazla küçük gelircektir ilerki zamanlarda. Turtle Beach ülkemizde satılıyorsa almayı düşünebilirim.

Sanalmarketim'de 600 Tl'ye Senheiser Game One buldum ve şu an onu almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

Bnde alacam maks 600-650₺ sürekli oyun oynadığım için oyun performans ı ve mikrofon u önemli benim için aklımda razer kraken 7.1 chroma var djital mikrafonuda var ama bazı kullanıcılar razer kraken alınmaz kulaklığı kötü gibi şeyler dedi sizin bu bütçeye uygun tavsiyeniz varmı
Birde mouse olarak razer mamba te almayı düşünüyorum sizce nasıl bir mouse fps?

Bnde alacam maks 600-650₺ sürekli oyun oynadığım için oyun performans ı ve mikrofon u önemli benim için aklımda razer kraken 7.1 chroma var djital mikrafonuda var ama bazı kullanıcılar razer kraken alınmaz kulaklığı kötü gibi şeyler dedi sizin bu bütçeye uygun tavsiyeniz varmı
Birde mouse olarak razer mamba te almayı düşünüyorum sizce nasıl bir mouse fps?
Kendi konunu açarsan ceza almassın istersen kendi konunu aç.

@EBK technopat sosyalde ses konusunda bilgili kişilerden birisiniz. Sennheiser Game One'ı önerir misiniz? Büyük olasılıkla onu alcam çünkü.

Kafama Sennheiser Game One'ın 35mm sürücülere sahip olması takıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden kulaklık önerisi isteyeceğim. Müzik konusunda belli bir beklentim yok o kadar müzik düşkünü değilim fakat kulaklıkta aradığım, iyi oyun ve film performansı vermesidir. Mikrofon kalitesi olarak arkadaşlarımın beni düzgün bir şekilde anlaması yeterlidir. 600 lira bütçem var fakat ne kadar ucuz o kadar iyi olur benim için. Aklımda Steelseries Siberia 650 var fakat size sormak istedim.

Youtube içinse şu mikrofonu tavsiye ediyorum. Snopy sn-320m mikrofon 15 Tl ama dehşet ses veriyor. Bi bakmalısın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı