00webhosting site uyuyor hatası

277726

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar web sitesini vize ödevimi yapmak için kullanıyordum ve ekstra olarak uygulamalı ödevler yapıyorum. Site önceden 2 tane açmamıza izin veriyordu ama yeni güncellemeyle 1 taneye düşürdüler. Şimdi gidip büyük bir ücret ödememek için iki tane hesap açtım çünkü vize ödevini bir kere yapıp silecektim. Fakat normal ödevimi yaptığım site engellenmiş, vize ödevimi yaptığım site uyuyor olarak ayarlanmış. Moderatörlerine olayı açıklayıcı bir şekilde e-mail gönderdim ama eğer kabul etmezlerse haklılar. Şimdi ben vize ödevimin veritabanı yedeğini nasıl alabilirim? Sanırım onlar izin vermezse alamayacağım.
Ayrıca bu veritabanı yedeğini alabilmem için sitelerindeki hostinger satın alsam sorun çözülür mü?

Son düzenleme:
Ben uygulamaya pek girilmediği zaman uyku moduna alınıyor diye biliyorum.

Ya bir süre girmediğim için olmuş olabilir ama şimdi siteden engellendim. Hostinger'e yükselt özelliğinden satın alsam sitem açılır mı acaba? Sadece yedeğimi alacağım sonra işim olmaz bu bedava sitelerle. Direk gidip parayla web sitesi satın alacağım.
Her neyse arkadaşlar 00webhost'tan kurtaramayacağımı anladığım için bende başka siteden webhost hizmeti satın aldım. Bir daha da bedava olan hizmetleri kullanırken 3 kere düşüneceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı