02128050566 Numarası Dolandırıcıdır

Bu sıralar çok kişi rahatsız ediliyor bu bahaneler ile. Babamı da "Size 90TL ön ödemeli kargo yollayacağız - banka dosya masraf ödemeleriniz olan 2.000TL'yi gelip alabilirsiniz" tarzı söylemlerde bulunmuşlar :) Aradıklarında Tivorlu İsmail - Hela Vela Velvela şarkısını dinletiyorum, sonradan bir daha aramadılar.

Benim anlamadığım bizim numaralarımızı nereden buluyorlar? Hadi bu numaraları buldun. Benim numaramı bulan adam, benim maddi durumumu da bilmesi gereklidir diye düşünüyorum. Git zenginleri dolandırmaya çalış arkadaşım.

Benden canımı mı istiyorsun? Ne vereyim sana? 10 kağıt veririm anca. :) O da bayram diye bak.

:) Aradıklarında Tivorlu İsmail - Hela Vela Velvela şarkısını dinletiyorum, sonradan bir daha aramadılar.

Kahkaha attım. 5 yıldır dinlemiyordum, hatırladığım iyi oldu. :D:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benzer durum benimde başıma gelmişti, uzun bir süre dolandırıcı olduklarını düşünüp ilgilenmemiştim. 7-8 yıl öncesine dair Turkcell'e fatura borcum varmış, mantıksız buldum ama Turkcell'den teyit aldıktan sonra ödemesini yaptım neredeyse bir sürü dosya masrafı ödeyecektim. Dolandırıcıdır deyip geçmemek lazım, ilgili araştırmayı yapıp o şekilde küfür etmek lazım telefonun ucundakilere. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı