04.06.2021 CS:GO'ya gelen güncelleme

Bu güncelleme çok iyi olmuş. Sabah gördüm ama pek umursamamıştım. Ama merak ettiğim birşey var. Xp kasarak prime olanların hesabı düşecek mi yoksa bugünden sonrası için mi geçerli?
XP kasarak prime olanlar duruyor, sonradan XP kasarak olamıyorsunuz.
Arkadaşlar ben CS:GO 21 leveldim fakat nedense resmi eşleştirmenin yanında buy Prime dışında baska hiçbir şey yok telefon numarası da ekledim ne yapacağım ranklarım falanda gitti.
Fotoğrafa bakabilir misinizEki Görüntüle 1055850
21 level değil hesabınız, prime almanız gerek.
Hocam artık hazırlık haritalarını ranked yaparsak ranked oluyor değil mi? Çünkü ben hazırlık haritalarını çok beğendim.
Havuzda olması lazım diye biliyorum, üzerine gel rekabetçi havuzunda olup olmadığı yazar.

Son düzenleme:
Hile yüzünden binlerce kişi oyunu bıraktı.
Hile koruması için mantıklıysa nasıl oyuncu kaybı oluyor? @Vardem

Kanka, ben de arada birkaç CS oynuyordum ve hesabımı 21 lvl yapamamıştım. Sınavlar yüzünden pek fazla girmiyordum, zevkine atıyordum birkaç el ama şimdi çok sardı, sınavlarım bitti ve Prime'ım yok. Rank kasamıyorum ve artık gün içinde Valorant'a odaklandım. Arkadaşın anlatmaya çalıştığı şey de bu herhalde. Hem de 123 lira çok pahalı. Keşke 20 lira, 30 lira gibi bir fiyat olsaymış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka, ben de arada birkaç CS oynuyordum ve hesabımı 21 lvl yapamamıştım. Sınavlar yüzünden pek fazla girmiyordum, zevkine atıyordum birkaç el ama şimdi çok sardı, sınavlarım bitti ve Prime'ım yok. Rank kasamıyorum ve artık gün içinde Valorant'a odaklandım. Arkadaşın anlatmaya çalıştığı şey de bu herhalde. Hem de 123 lira çok pahalı. Keşke 20 lira, 30 lira gibi bir fiyat olsaymış.
Kanka valla oyun 2-3 yıldır bedavaydı. Prime olmayı geç madalyalı hesap dizerdin. He oyunlara bu zamanlar sardım diyorsan senin şanssızlığın. Kesinlikle 123 TL verme ve Valorant üzerinden devam etmelisin. Bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı