0555 555 15 00 Türk Telekom'dan arıyoruz diyen numara

Daha fazla  
Arkadaşlar hattımı kullanmaya başladığımdan beri arada sırada 0555 555 15 00 numarası arıyor ve kendini Türk Telekom müşteri hizmetleriyiz diye tanıtıyor. Ben de o sırada bilgisayardaydım hemen araştırdım Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinin numarası 444 1 444. Ben de hemen söyledim sonra bunlar hemen dönüp Türk Telekom İndirim Departmanı numarası bu dediler. Hemen konuşurken bir yandan onu da arattım hiçbir sonuç alamadım. Sonra bunlar faturam 27 TL olan faturam 58 TL olacakmış indirim varmış 30 küsür TL'ye diye paketimi değiştirmek istediler ben de kabul etmedim. Sebebini falan sordular, ben de paketim bitince başka bir pakete geçeceğim dedim. Bunlar biraz daha zorladıktan sonra ben de kapattım. Kapatırken de Türk Telekom müşteri hizmetlerine 444 1 444 numarasıyla ulaşabilirsiniz diyorlar. İnternette araştırdım bu numarayı çoğu kişi dolandırıcı diyor. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım, onlar da kapalı sanırım, biriyle görüşemedim. Sizce nedir bu numara arıyorlar her seferinde farklı bir konu açıyorlar.

Aynı numara beni de aradı. 10GB internet 1000 dk. konuşma, 1000 SMS indirimle 90TL yerine 39TL size özel kampanya diye. 4-5 defa hayır geçmek istemiyorum dediğimi hatırlıyorum. Çok ısrar etmeleri beni kuşkulandırmıştı. Dolandırıcıdırlar büyük ihtimal.

Türk Telekoma başvuru yaptığında veya bir işlem için başvurduğunda 444 1 444, 444 0 375 bu iki numara haricinde çağrı gelmez diye biliyorum.

Geri
Yukarı