0x00000037 mavi ekran hatası

Yer
6'lı Beypazarı Paketi
Daha fazla  
Bilgisayarı kapattıktan 1 dakika sonra yeniden açmaya çalıştım ama mavi ekran verdi. Üstte "Recovery", altta da İngilizce " Bilgisayarınızın/cihazınızın onarıma ihtiyacı var." Yazıyordu. Bilgisayarı kendine bıraksam sürekli yeniden açılıyor ve tekrar mavi ekran veriyor. Hata kodu 0x00000037. ne yapabilirim? Minidump dosyalarını atamam çünkü bilgisayar açılmıyor. Ne yapmalıyım?

Hocalarım klavyede hangi tuşa tıklarsam tıklayayım bilgisayar algılamıyor. Yardımı okur mu bilmem ama 1909 sürümünü kullanıyorum Windows 10'un.
Yeniden merhabalar. Sonunda "Bir seçenek belirleyin" kısmına girebildim. Bu andan sonra ne yapabilirim? Görsel ekte.
@Enes3078 hocam CMD'ye girip sfc /scannow yazdığımda ekteki yazı geldi.
Bir de hocam CMD'den not defterini açtım. Oradan farklı kaydete tıkladıktan sonra minidump klasörüne geldim. Klasörü açtığımdaysa içinde hiç bir dosya yoktu. Ancak ben yinede klasörü taşınabilir belleğe aktardım. Buraya o klasörü nasıl yüklerim @Enes3078 hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_20200928_144603.jpg
    IMG_20200928_144603.jpg
    206,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Hocalarım klavyede hangi tuşa tıklarsam tıklayayım bilgisayar algılamıyor. Yardımı okur mu bilmem ama 1909 sürümünü kullanıyorum Windows 10'un.
Yeniden merhabalar. Sonunda "Bir seçenek belirleyin" kısmına girebildim. Bu andan sonra ne yapabilirim? Görsel ekte.
@Enes3078 hocam CMD'ye girip sfc /scannow yazdığımda ekteki yazı geldi.
Bir de hocam CMD'den not defterini açtım. Oradan farklı kaydete tıkladıktan sonra minidump klasörüne geldim. Klasörü açtığımdaysa içinde hiç bir dosya yoktu. Ancak ben yinede klasörü taşınabilir belleğe aktardım. Buraya o klasörü nasıl yüklerim @Enes3078 hocam.
Başka bir bilgisayardan yada atabiliyorsan telefondan Google Drive gibi bir siteye aktarıp (Google Drive'a atarsan paylaşımı herkese açık yap) linkini buraya koyabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı