Çözüldü 0xc000007b hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hayvansever89

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, toplama bir PC topladım ve içine Windows 10 Pro Education yükledim 64 Bit. Sonra tek tek BIOS ve Windows updateleri attım ama ona rağmen indirdiğim her oyunda dxd3d9.dll hatası veya 0x000007 gibi hatalar aldım. Proccess Monitor'dan baktım, Q oyunu çözsem diğerinde aynı hata baş gösterdi ve ben de dayanamadım, formatladım Windows 10 Pro'ya. Bu hatayı tekrar almamam için ne yapmam gerek, ne yüklemem gerek?

Çözüm
Bu hatayı almak istemezseniz aşağıdaki hepsi bir arada kütüphane paketini ve DirectX aracını indirip kurun.
Ayrıca buna rağmen sorun yaşarsanız Process Monitor raporunuzu paylaşırsınız ve inceleyip size yardımcı olabiliriz.

dxd3d9.dll bu hatan için bunu kurman gerekirdi.
Formattan sonra 0xc000007b hatası alınıyor genelde fakat almamak için yapman gerekenler.
El ile .dll atmamak. İnternetten abidik gubidik .dll indirip System32 ve SysWOW klasörüne atmamak.
Format attıktan sonra gene hata alırsan Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma rapor oluşturup bu konuya at.

Artı -2 Eksi
Bu hatayı almak istemezseniz aşağıdaki hepsi bir arada kütüphane paketini ve DirectX aracını indirip kurun.
Ayrıca buna rağmen sorun yaşarsanız Process Monitor raporunuzu paylaşırsınız ve inceleyip size yardımcı olabiliriz.

Artı -2 Eksi
Çözüm
Teşekkür ederim. Deneyip hemen bakacağım.
Sorunum çözüldü sayenizde visual c++ ları eksik yüklüyor update. Onu indirdim attığınız linkten hiçbir oyun program hata vermedi çok sağolun..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı