0xc000005 hatası

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selamlar, son günlerde maalesef kardeşim yüzünden biraz korsan oyuna karıştım. 2 tane yükledim ve oynadı. Hemde site tanıdık bir site, tüm korsancılar bilir. Ancak bugün girdiğim programların neredeyse hepsinde(Bunların içinde orijinal programlar da var) bu hatayı aldım. İnternetteki her yönteme başvurdum ancak bir türlü sorunumu çözemedim. Şu an Kaspersky ve Malwarebytes kuruyorum, onlarla tam tarama yapacağım. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Selamlar, son günlerde maalesef kardeşim yüzünden biraz korsan oyuna karıştım. 2 tane yükledim ve oynadı. Hemde site tanıdık bir site, tüm korsancılar bilir. Ancak bugün girdiğim programların neredeyse hepsinde(Bunların içinde orijinal programlar da var) bu hatayı aldım. İnternetteki her yönteme başvurdum ancak bir türlü sorunumu çözemedim. Şu an Kaspersky ve Malwarebytes kuruyorum, onlarla tam tarama yapacağım. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?
Uyumluluk hatası. Sebebi: dll dosyalarını atman. Çözümü: Bütün Microsoft c++ ları yeniden kurman gerekiyor.

Hepsinin linkini atabilir misiniz lütfen?
Ayrıca tüm Net Framework'ları ve Visual'ları falanda bulursanız atar mısınız?
:D. Dostum nasıl atayım. 2019 dan başlayıp hepsini indirmen gerekiyor ama sana bir kıyak yapayım.

Hata 0x000007b hatası değil ise Visual C++'ları yüklemek sorunu büyük ihtimal çözmez. Ayrıca hatalı .dll dosyası varsa onu da silmeden Visual C++'ları yüklemek işi çözmez. Hatayı atın önce bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı