1.000-1.300 TL arası Android Telefon Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar kararımı Note 2'den yana vermiştim ama malesef kampanya bitti ve bütçemi aşar hale geldi Note 2. Bu yüzden sizlerden en fazla 1.300 TL değerinde bir Android telefon tavsiyesi istiyorum. Öğrenci olduğumdan internette rahatlıkla gezineceğim, mesajlaşabileceğim (bunu yazdığıma inanamıyorum hangi telefon mesaj atamaz ki ?), oyun performansı güzel bir telefon istiyorum. Model sıkıntım yok Avea mağazası var yaşadığım yerde daha doğrusu bayisi. Note 3'den tutun HTC One telefonuna kadar her marka var o yüzden sıkıntım yok bunu söylüyorum çünkü bilgisayar toplarken çok sıkıntı çekmiştim acısını çekenler bilir yaşadığın yerde istediğin parçayı bulamamanın her neyse bu kadar en fazla 1.300 TL bütçem var Htc One Mini düşünmüyor değilim ya da S4 Mini ama S4 Mini herkeste olduğunda ben pek istemiyorum zira hep farklı bir şey olsun isterim bakıyorum sanki Kızılay dağıtmış gibi herkeste S4 Mini, bıktım artık. Tavsiyeleri bekliyorum.

Sony xperia SP gayet şık duruyor bence cihaz performans bakımından da çok kötü bir cihaz olmadığını biliyorum.

S4 varken S3 almak mantıklı olacak mıdır ?

Düzenleme:Bu konuda çok daha fazla kişinin görüşünü almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S3 hala güncelliğini koruyan bir cihaz. Bütçesini arttırabilirse tabi S4 alması daha iyi olur.

S3 donanım açısından hala güçlü bir telefon, alınabilir de bence. E tabi ''off yha eskidi o :S'' triplerine girecek bi insan değilsindir sanıyorum ki o yüzden iyi seçim olabilir. ^^

@1999 Nexus 4 alma imkanım var o model var mağazalar, S3 özelliklerine bakıyorum teşekkür ederim başka model tavsiyesi olan var mı ?

Note 2 alabiliyorum arkadaşlar bütçemi biraz aştı ama para toplayabilirim kardeşimin bayram paralarını sömüreceğim ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı