1.000 TL altı fare önerisi

Bütçe
1000

1000 TL altına normal boyutta mouse almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?
Teşekkürler.

XM1r' nin Dark Reflex modelini sipariş ettim. Bu siteden ilk kez sipariş veriyorum bakalım nasıl olacak.

Durum nedir hocam?
Aldım kullanıyorum. Aşırı hafif bir mouse, bu kadar hafif olması dayanıklılığını etkiliyor mu emin değilim. Kablosu da çok hafif, sanki kablosuzmuş gibi geliyor. Ve eski 15 dolarlık mouse' umun algılayamadığı yüzeyleri algılayabiliyor. Tıklama hissiyatı da mükemmel, hangi tuşa basarsan bas (orta tuşa bile) hiç "acaba tıklayışımı algıladı mı?" diye endişelenmiyorsun. Bundan daha iyi tıklama hissiyatına sahip bir mouse yapılabilir mi emin değilim, competitive oyunlar için tam bir endgame gerçekten. Fakat yine competitive oyunlar için yapılmış bir mouse olduğu için makro atamak aşırı derecede sınırlı: sadece çift tıklama, Ctrl + C gibi makrolar atanabiliyor. Ayrıca Dark Reflex modeli eli terletiyor, kirlendiğinde çok belli oluyor ve dokununca kurumuş terle kaplı oluduğu hemen hissediliyor; mouse' u sürekli silmek gerekiyor bu yüzden. Ancak kolay silinebilen saydam plastikten yapıldığı için bu pek sıkıntı olmuyor. Eski mouse' um daha az terletiyordu ve kirlendiğinde pek hissedilmiyordu, fakat plastiği kiri tutuyordu ve kauçuk tutma yerlerini temizlemesi aşırı zor oluyordu. Bunda bir tane ıslak mendille siliyorum ve yeni gibi oluyor.

Artı bir özellik olarak normalde çoğu mouse' da DPI değiştirme tuşu orta tuşun arkasında olur ve ben o tür mouse' larda bu tuşa çoğunlukla yanlışlıkla basarım ve düzeltmek için uğraşmam gerekir. Bu mouse' un DPI değiştirme tuşu mouse' un tabanına konulmuş, bu yüzden yanlışlıkla basma gibi bir sorun mümkün değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı