1.000 TL Bütçe ile PS3 için TV Tavsiyesi

ahmet645

Hectopat
Yer
muğla fethiye
Daha fazla  
Meslek
muhasebe
PS 3 aldım ama bir tek TV kaldı.
Hangi özelliklerde TV öneriyorsunuz, hangi marka, kaç Hz, input lag diye bir şey varmış bir de nasıl bir TV almam gerekiyorsa belirtir misiniz?

Şimdiden teşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps 3 aldım ama birtek tv kaldı hangi özelliklerde tv öneriyorsunuz hangi marka kaç hz input lag diye birşey varmış birde nasıl bir tv almam gerekiyorsa belirtirmisiniz şimdiden teşekürler.
Bütçeni söyler misin? Bir de hz yüksek olmalıdır. Aksi halde beklediğin performansı alamazsın.

Televizyon markası olarak ben size Samsung öneriyorum. Yıllardır kullanıyoruz hiç bir sıkıntısını görmedik ve yeni bir tane daha aldık. Vestel tercihini bir daha düşünün derim ben.

Verdiğim link teki tv nasıl?
Bence iyi bir seçim kardeşim.
Bu Tv de input lag yaşarmıyım istedğim performansı alırmıyım sıkıntı çıkarmadan.

Televizyon markası olarak ben size Samsung öneriyorum. Yıllardır kullanıyoruz hiç bir sıkıntısını görmedik ve yeni bir tane daha aldık. Vestel tercihini bir daha düşünün derim ben.
Ps 3 demi kullanıyorsunuz ve hangi marka ?

Arkadaşlar kimse cevap yazmıcak mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı