1.000 TL kasa önerisi

Bunlar arasında bir seçim yapmam gerekirse hangisini önerirsiniz? Tek fark tasarım denecek kadar az mıdır? İncelemelerine baktığımda öyle gözüküyor.

Bunlar arasında bir seçim yapmam gerekirse hangisini önerirsiniz? Tek fark tasarım denecek kadar az mıdır? İncelemelerine baktığımda öyle gözüküyor.
Elindeki ekran kartı 24cm uzunluğundaymış, sitesinden kontrol ettim. O halde Revolution 01 tercih edebilirsin. Ekran kartı tutacağı, menteşeli cam ve 4 adet 120mm ARGB fan ile geliyor. Fiyatına göre güzel bir ürün. Ama diyorsan ki sonradan büyük ekran kartları takmayı düşünüyorum, geniş iç hacim olsun; o zaman tercihin Maxima V20 olsun.

Bu da güzel, ayrıca dikey ekran kartı takabilirsin.

Sana çöp kasanla kolay gelsin.

@parttimegod bu adamın önerdiği ürünü alırsan pişman olursun ve bir yığın küfür edersin. Önerimi yaptım ve konudan ayrılıyorum. Sorun varsa sorabilirsin, cevaplamaya hazırım tabii ki.
Kasayı kullanmayı bilmeyip çöp yapan sensin kasanın üst ve alt taraflarına 2 adet fan takıp isıyi fazlasıyla düşürdüm kablolama kısmida yeterli oldu ben memnunum arkadaş alir almaz milletin kafasını karıştırma.

Dosya Ekleri

• 20220525_181442.jpg
    20220525_181442.jpg
    165,5 KB · Görüntüleme: 39
  • 20220525_181430.jpg
    20220525_181430.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 20220525_181405.jpg
    20220525_181405.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 34
Kasayı kullanmayı bilmeyip çöp yapan sensin kasanın üst ve alt taraflarına 2 adet fan takıp isıyi fazlasıyla düşürdüm kablolama kısmi da yeterli oldu ben memnunum arkadaş alir almaz milletin kafasını karıştırma.
Kasayı sadece hava akışından ibaret sanan basic bir kullanıcısın dostum. Seninle tartışmaya girmem bile hataydı. Dediğim gibi, sana Aerocool Aero One Frost ile mutluluklar. "Kasa Kullanma Rehberi"ni de dört gözle bekliyorum.

Toz filtresini içeriden alıp dışarıya bile takmayı yapmamışsın :D Bu haliyle hem kasanın önü çok toz topluyor hem de sıcaklıklara etkisi çok kötü oluyor.

1653492122853.png

Konu sahibinin aklını 1000 liralık bütçeye 400 liralık kalitede olan ama 900'e satılan kasayla yeterince karıştırdın zaten. Aradan çekil de doğru önerileri görmüş olsun.

Kasayı sadece hava akışından ibaret sanan basic bir kullanıcısın dostum. Seninle tartışmaya girmem bile hataydı. Dediğim gibi, sana Aerocool Aero One Frost ile mutluluklar. "Kasa Kullanma Rehberi"ni de dört gözle bekliyorum.

Toz filtresini içeriden alıp dışarıya bile takmayı yapmamışsın :D Bu haliyle hem kasanın önü çok toz topluyor hem de sıcaklıklara etkisi çok kötü oluyor.

Eki Görüntüle 1399232

Konu sahibini 1000 liralık bütçeye 400 liralık ama 700'e satılan kasayla yeterince karıştırdın zaten, aradan çekil de doğru önerileri görmüş olsun.
Toz filtresi mıknatıslı ve kasanın önünde demir yok yani oraya takılmaz bence sen bu kasayı kullanmadın sallıyorsun en son fiyatı baktığimda bügün 700tl idi şuan pahalanmış anlamadım ama bu konuda haklisın kasada sirkülasyonu iyiyse alınır diğer etkenlerde tabiki önemli zaten o kısımlarda gayet yeterli ve kasanın başka bir sorunuda yok sadece kullanmayı bilmeyip çamur atıyorsun kasa niye alınır başka ?

Toz filtresi mıknatıslı ve kasanın önünde demir yok yani oraya takılmaz bence sen bu kasayı kullanmadın sallıyorsun en son fiyatı baktığimda bügün 700tl idi şuan pahalanmış anlamadım ama bu konuda haklisın kasada sirkülasyonu iyiyse alınır diğer etkenlerde tabiki önemli zaten o kısımlarda gayet yeterli ve kasanın başka bir sorunuda yok sadece kullanmayı bilmeyip çamur atıyorsun kasa niye alınır başka ?
Niye sallasın? Her şeye kullanmayı bilmiyorsun demeyi bırakmalısınız bence.

Toz filtresi mıknatıslı ve kasanın önünde demir yok yani oraya takılmaz bence sen bu kasayı kullanmadın sallıyorsun.

1653493230512.png

Eki Görüntüle 1399256

Kasayı sadece hava akışından ibaret sanan Basic bir kullanıcısın dostum. Seninle tartışmaya girmem bile hataydı. Dediğim gibi, sana Aerocool Aero One frost ile mutluluklar. "kasa kullanma rehberi"ni de dört gözle bekliyorum.

Toz filtresini içeriden alıp dışarıya bile takmayı yapmamışsın :D bu haliyle hem kasanın önü çok toz topluyor hem de sıcaklıklara etkisi çok kötü oluyor.

Eki Görüntüle 1399232

Konu sahibinin aklını 1000 liralık bütçeye 400 liralık kalitede olan ama 900'e satılan kasayla yeterince karıştırdın zaten. Aradan çekil de doğru önerileri görmüş olsun.

Reis sağ ol kasa bilgine guvenerek ve isteyerekten Dark 20 alacağım şu adamla yaptigin tartisma ve haklilik payin bile rahatlatti.

Geri
Yukarı