1.000 TL klavye önerisi

Bütçe
maks. 1000

Zhphy

Hectopat
Daha önce Gamepower Saber RGB kullandım. 6 ay falan sonra "W" tuşunda basmama sorunu gerçekleşti. Garantiye yolladım, tekrar kullanmaya başladım. Bu sefer 3 ay sonra tekrar bu sorun ortaya çıktı. Klavyemi değiştirmeyi, daha fazla para verip başımı ağrıtmayacak kaliteli bir şey almayı düşünüyorum ama klavye piyasasına bakınca kafayı yiyorum. Herkes farklı telden çalıyor. Birisi bu Switch kötü diyor, birisi bu Switch iyi diyor, anlayamıyorum.

Sizlerden isteğim, uzun yıllar kullanabileceğim ve sorunla mümkün olduğu kadar az karşılaşacağım, kaliteli ve mümkün olduğu kadar ucuz maksimum 1000TL civarı bir klavye önermeniz. Şimdiden teşekkürler.

Razer Blackwidow Elite. Sesli bir klavye belki rahatsız edebilir. Onun harici metal gibi kaliteli bir ürün. Şimdiye kadar bir sorunla da karşılaşmadım.

Razer BlackWidow Elite. Sesli bir klavye belki rahatsız edebilir. Onun harici metal gibi kaliteli bir ürün. Şimdiye kadar bir sorunla da karşılaşmadım.

1000TL civarına bulamadım. Amazon'da 1500'dü, o kadar para veremem. Bir de sessiz olması daha iyi olur daha önce Red Switch kullandım o yüzden green/blue Switch yerine brown/red vs. tercih ediyorum.

1000TL civarına bulamadım. Amazon'da 1500'dü, o kadar para veremem. Bir de sessiz olması daha iyi olur daha önce Red Switch kullandım o yüzden green/blue Switch yerine brown/red vs. tercih ediyorum.
Hocam kusura bakmayın ben en son baktığımda o civarlardaydı :D. Anne Pro 2'ye bakabilirsiniz.

TKL olur derseniz :

Olmazsa:

Bence bir klavyeye 1K vermek çok saçma.

Daha önce bunu diyerek yola çıktım ve Gamepower aldım şimdi boş yere başımı ağrıtıyor o yüzden bence kesinlikle gerek var.

TKL olur derseniz:

Olmazsa:

TKL tercih etmem diğerini de Blue Switch olduğundan dolayı beğenemedim bir de klavye konusunda ASUS'u daha önce hiç düşünmedim aklımda daha çok Logitech, SteelSeries, Corsair vb. markalar gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı