1.000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000

IDaRKLoRD

Kilopat
Merhaba, şu an SN-RW1 kullanmaktayım. Kullananlar varsa özellikle onların önerilerini bekliyorum. Bütçem 1000 TL. Özellikle 7.1 özelliğinin olmasını istiyorum. Kullandığım kulaklığın mikrofon kalitesi çok iyi. Yeni alacağımın da buna yakın olmasını istiyorum. Arctis 3 almayı düşünüyorum. Başka öneriniz ya da Arctis 3 ile ilgili yorumlarınız varsa onları dabilmek isterim. Ayrıca USB yerine jak girişli kulaklık almamın dezavantajı var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Anakart: MSI B550 Tomahawk.

Ben de kulaklık arıyordum 2-3 gün inceledim ve Arctis 3'ün cızırtı sorunu olabileceğini okudum çokça kez. Onu bir kontrol edip araştırmanızda fayda var. Benim bütçem kısıtlı olduğu için Cooler Master CH321 aldım.

Ben de kulaklık arıyordum 2-3 gün inceledim ve Arctis 3'ün cızırtı sorunu olabileceğini okudum çokça kez. Onu bir kontrol edip araştırmanızda fayda var. Benim bütçem kısıtlı olduğu için Cooler Master CH321 aldım.
Hayırlı olsun. Yeni kulaklığınızdan memnun musunuz? Sanırım 7.1 özelliği yok. Oyunlarda çok fark ediyor. Bu yüzden 7.1 olmasını istiyorum.

Şuanda kargoda, 1-2 gün içinde gelecek. Evet 7.1 özelliği yok sanal 7.1 vs. uygulamaları ile kullanacağım. Ayrıyeten sanal 7.1 ile 7.1 olmayan kulaklık arasında çok fazla fark olmadığını da araştırmıştım.

Geri
Yukarı