1.000 TL'ye Bulldozer Tabanlı Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Kasa var demiştiniz ama değişecek mi?

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
@Barış Akkoyun öneriniz daha iyi ve sizin için uygunsa en iyisi olacaktır. Ekran kartının markasınıda ASUS yaptık mı tamamdır. Ama aradaki fiyat varkını vermek istemesseniz SAPPHIRE'da alabilirsiniz. Bende sizin verdiğiniz modelin birebir aynısını kullanıyorum, çok memnunum. Yüksek ayarlarda oynayamadığım oyun yok. ^^ Şimdiden hayırlı olsun

KS
B

Barış Akkoyun

Hectopat
Yer
Acıbadem
Soğutma ve güç kaynağı yerine kasa alsam daha verimli olur diye düşündüm. 600wlık-arasında çok uzun fiyat farkı olan- daha iyi bir model buldum.

Vatanda %25 indirim olayını yeni öğrendim ve bu yüzden 6870 almayı planlıyorum. Teşekkür ederim :)

Bitmiş kampanya

Son düzenleyen: Moderatör:

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
SSD'nin açılımı Solid State Disk'dir. Türkçesi katı hal sürücüsü anlamına gelir. Benimde detaylı bilgim yok ama size şunı söyleyebilirim. SSD'lerde mekanik aksam yoktur, o yüzden okuma/yazma, tepki süresi ve hızları çok daha hızlı ve yüksektir(standart HDD'lerle karşılaştırdığınızda). Çalışma prensibi sanırım Flash belleklerde olduğu gibi. Bir SSD'yi biraraya gelmiş çok sayıda Flash bellek olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca güç tüketimi düşük, gürültü ise yok denecek kadar azdır.

ForAnAngeL

Gigapat
Katkıda Bulunan
Yer
Hell
500 gb harddisk ,120 veya 60 gb ssd alırsın.Windowsu ssd'ye kurarsın hızı anlayabılırsın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı