1.000 TL'ye kulaklık önerisi

Mikrofonu cam gibi mi? Rode ile mi kapışır? :D Kullanan birçok tanıdığım var ve mikrofonları hiç iyi değil. Siz farklı bir şey mi kullanıyorsunuz acaba?
Kullandığım malı bana mı anlatacaksın? Git kanalda ki videolara bak nasılmış mikrofon görürsün. Boş laf sallamanın anlamı yok.
Hocam ben karar verdim Arctis 9X alacağım şu an 2.090TL gibi bir fiyatı var.
Pahalı, bu seride alınabilecek en iyi F/P olanı 5 serisi. 7 ise kablosuz istersen aynı sürücülere sahip. 5 veya 7 öneririm zaten 1000TL demişsin.

Arctis 9 kötü fiyatlandırılmış bir kulaklık. Game One karşısında çöp, markaya ödüyorsun sadece.

Neyse, fanboylarla tartışılmaz. :)

Fanboy mu? Sürekli Hypex önerip fanboy olan sensin. Arctis 9'a çöp demen çok saçma cidden. Ayrıca fiyat konusunda maalesef ekonomiden kaynaklanıyor.

Arctis 9 kötü fiyatlandırılmış bir kulaklık. Game One karşısında çöp, markaya ödüyorsun sadece.

Neyse, fanboylarla tartışılmaz. :)
Geçen sene 600 liraya aldım ve 1 senedir kullanıyorum. Senin gibi adamlar kozu olmadığı zaman kullanıcılara fanboy der geçer. Eğer ileride birisi benim kulaklıktan alırsa, ne kadar güzel olduğunu görecektir. Bir de rehber yapmışsın, yarısı HyperX. Bana fanboy diyor 🤣

B.

Geçen sene 600 liraya aldım ve 1 senedir kullanıyorum. Senin gibi adamlar kozu olmadığı zaman kullanıcılara fanboy der geçer. Eğer ileride birisi benim kulaklıktan alırsa, ne kadar güzel olduğunu görecektir. Bir de rehber yapmışsın, yarısı HyperX. Bana fanboy diyor 🤣

Bu arada baktım Arctis 5 mikrofonu efsane ses kalitesi de iyi ama Xbox Series X ile uyumlu olup olmadığından içim rahat etmedi.

B.

Bu arada baktım Arctis 5 mikrofonu efsane ses kalitesi de iyi ama Xbox Series X ile uyumlu olup olmadığından içim rahat etmedi.
Seneye bende Series X alacağım. USB uyumluluğu tam yani USB bellek hatta kamera taksan bile tanıyor. Oğuz Sasi örnek gösterdi Twitter sayfasında.

Geri
Yukarı