1.000 TL'ye kulaklık önerisi

wTheORDER

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Yakında konsol alacağım. Bana maksimum 1.000 TL'ye güzel mikrofonlu güzel ses kaliteli bir kulaklık lazım. Gürültü engelleyici olursa güzel olur ama olmasa da olur.

Eğer headset tarzı bir şey aramıyorsanız kesinlike kz kax alın derim. Çok çok başarılı buldum. Mikrofonlu modeli ile arasında 10 lira fark oynuyor. Eğer ses gitsin kalitesi çok önemli değil, sesin kalitesine bakarım derseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Not: Fiio btr5 dac, balanslı kablo ve comply kulaklık süngerleri ile kullanıyorum.

Arctis 5 ile yazıyorum tek geçerim hocam. Mikrofon cam gibi, Rode ile kapışır o derece. Ses ve müzik inanılmaz güzel.

Eğer headset tarzı bir şey aramıyorsanız kesinlike KZ kax alın derim. Çok çok başarılı buldum. Mikrofonlu modeli ile arasında 10 lira fark oynuyor. Eğer ses gitsin kalitesi çok önemli değil, sesin kalitesine bakarım derseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Not: Fiio btr5 DAC, balanslı kablo ve comply kulaklık süngerleri ile kullanıyorum.

Yok kulak içi sevmem.
Arctis 5 ile yazıyorum tek geçerim hocam. Mikrofon cam gibi, rode ile kapışır o derece. Ses ve müzik inanılmaz güzel.

Memnun musun hocam. Benim kuzenim Cyberpunk Edition almıştı onda sorayım bir.

Yok kulak içi sevmem.

Memnun musun hocam. Benim kuzenim Cyberpunk Edition almıştı onda sorayım bir.
Ciddi anlamda efsane bir kulaklık. RGB çok hoş ses kalitesi oyunlarda çok iyi ve hatta bass olarak baya baya iyi. Son ses müzik açarak elinizi kulaklığın üstüne koyun titrediğini fark edeceksiniz.

Ben Corsair Void Pro Special Edition RGB Wireless markalı kulaklığı kullanıyorum memmunum ancak şuanda 1.elleri 1000 lirayı aştı , ben 2020 Ocak ayında daha ucuz bir fiyata almıştım.

Ciddi anlamda efsane bir kulaklık. RGB çok hoş ses kalitesi oyunlarda çok iyi ve hatta bass olarak bayağı bayağı iyi. Son ses müzik açarak elinizi kulaklığın üstüne koyun titrediğini fark edeceksiniz.

Hocam ben karar verdim Arctis 9X alacağım şu an 2.090TL gibi bir fiyatı var.

Arctis 5 ile yazıyorum tek geçerim hocam. Mikrofon cam gibi, Rode ile kapışır o derece. Ses ve müzik inanılmaz güzel.

Mikrofonu cam gibi mi? Rode ile mi kapışır? :D Kullanan birçok tanıdığım var ve mikrofonları hiç iyi değil. Siz farklı bir şey mi kullanıyorsunuz acaba?

Geri
Yukarı