1.250 TL'ye Hometech wi 101 alınabilir mi?

Daha fazla  
Merhaba, kendime bir Windows tablet almak istiyorum. Ve bu cihazı buldum ama 2.el cihazım donanımına baktım, evet çok iyi değil ama ben zaten oyun için kullanmayacağım. Custom ROM veya okul projeleri için. Annemler bana güzel bir liseye gidersem bayağı iyi bir PC alacaklarını söylediler ama bana şimdi lazım, bu yüzden bu tablet PC'yi almak istiyorum. Gidip de abartırsam bu sefer liseye gidince almazlar her neyse cihazda Windows 10 var 2 GB bellek RAM ve 32 GB alan var. Intel atom işlemcili cihaz 7 yıllık zaten şurada kullanacağım 3 yıl şu an 7.sınıfım sizce alınır mı? Cihazın fiyatı da 1.250 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kendime bir Windows tablet almak istiyorum. Ve bu cihazı buldum ama 2.el cihazım donanımına baktım, evet çok iyi değil ama ben zaten oyun için kullanmayacağım. Custom ROM veya okul projeleri için. Annemler bana güzel bir liseye gidersem bayağı iyi bir PC alacaklarını söylediler ama bana şimdi lazım, bu yüzden bu tablet PC'yi almak istiyorum. Gidip de abartırsam bu sefer liseye gidince almazlar her neyse cihazda Windows 10 var 2 GB bellek RAM ve 32 GB alan var. Intel atom işlemcili cihaz 7 yıllık zaten şurada kullanacağım 3 yıl şu an 7.sınıfım sizce alınır mı? Cihazın fiyatı da 1.250 TL.

Hometech önermem, bende bir tablet vardı aşırı derecede kasıyordu Hometech ürünlerine bakmıştım o zamanlar yorumları hep kötüydü iade falanda yapamadım unuttum geçti gitti kullanmıyorum artık.

Hometech önermem, bende bir tablet vardı aşırı derecede kasıyordu Hometech ürünlerine bakmıştım o zamanlar yorumları hep kötüydü iade falanda yapamadım geçti gitti kullanmıyorum artık.
Zaten eski bir cihaz.bendede eskiden hometech ideal tab8 IPS vardı 50 cm lik yerden düstü ve neredeyse ekranın. Yarınısını piksel ölüleri sardı

Zaten eski bir cihaz. Bende de eskiden Hometech ideal Tab8 IPS vardı 50 Cm'lik yerden düstü ve neredeyse ekranın. Yarınısını piksel ölüleri sardı.

Kaliteli değil demek ki Hometech bende önceden anladım daha da bir şey almadım oradan zaten.

Tableti bilmemde şu ülkenin şu güzel, masum gençlerini şu duruma düşüren hükümete feci kinliyim. Vallahi okudukça içim yanıyor, üzülüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı