1.300.000 lira araç önerisi

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Arkadaşlar elimizde 17 model bir Civic var ve satıp üstüne ekleyerek aracı yenilemek istiyoruz fakat piyasada 0 araç yok. Büyük bir aile değiliz, sedan araç düşünüyoruz. Donanımı kadar şıklığı da önemli. Sizce sahibinden gibi sitelerdeki 1000 Km'nin altındaki araçlar alınır mı? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar elimizde 17 model bir Civic var ve satıp üstüne ekleyerek aracı yenilemek istiyoruz fakat piyasada 0 araç yok. Büyük bir aile değiliz, sedan araç düşünüyoruz. Donanımı kadar şıklığı da önemli. Sizce sahibinden gibi sitelerdeki 1000 Km'nin altındaki araçlar alınır mı? Şimdiden teşekkürler.

Sedan dışı düşünürseniz Cupra olabilir sedanda A3 olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatası ve kazası olmayan arabalara bakın. Km'ye de bakın ama öncelik kazası var mı falan diye bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizde ve 1000 km altında Egea, Ami falan var Sahibinden'de. 1000'i rastgele mi söylediniz?

Hem güncel olsun hem de attan inip eşeğe binmiş hissettirmesin derseniz bütçenizde A3, Passat, Accord, Civic, Superb gibi araçların yenilerinden bulabiliyorsunuz. Biraz daha eski arabalar sorun olmazsa 3.0 TDI A6 ve Jaguar XE gibi araçlar var.

Bütçenizde ve 1000 km altında Egea, AMI falan var Sahibinden'de. 1000'i rastgele mi söylediniz?

Hem güncel olsun hem de attan inip eşeğe binmiş hissettirmesin derseniz bütçenizde a3, Passat, Accord, Civic, SuperB gibi araçların yenilerinden bulabiliyorsunuz. Biraz daha eski arabalar sorun olmazsa 3.0 tdı A6 ve jaguar Xe gibi araçlar var.

3.0 A6 20 litre yakıyor hocam ne yaptınız?

3.0 A6 20 litre yakıyor hocam ne yaptınız?
Ben biraz "yakarsa yaksın" kafasında olduğum için ve konu sahibi yakıt ekonomisi konusunda bir şey belirtmediği için seçenek olduğunu belirttim sadece. Dediğim araçlardan en mantıklısı Accord veya Superb zaten bence.

Ben biraz "yakarsa yaksın" kafasında olduğum için ve konu sahibi yakıt ekonomisi konusunda bir şey belirtmediği için seçenek olduğunu belirttim sadece. Dediğim araçlardan en mantıklısı Accord veya SuperB zaten bence.

SuperB çok güzel bir araç geniş ve rahat.

Geri
Yukarı