1.300.000 lira araç önerisi

Superb (ya da SuperB hangisi doğru emin değilim) aileler için bu bütçede iyi bir seçim ama sedan araba yerine SUV da düşünülebilir bence. Yolcu kısmı Superb kadar geniş olmaz ama bagaj kullanışlılığı daha iyi ve yerden yüksek olduğu için bozuk yollarda/tümseklerde insanın kafası daha rahat oluyor.

Büyük bir Audi hayranı olarak size söyleyebileceğim şudur, Audi için belirtilen yakıt değerlerinin birçoğu yanlış.
Yukarıda gördüğünüz Audi A4 hava sürtünmesiyle en az karşılaşan araçlardan birisidir, aerodinamiği harika. Ve 1.4TFSI olup, bu kadar hafif bir aracın 6,7lt yakması ne kadar mantıklı? Ben A6 kadar ağır bir araçla 4,3lt'e kadar indim, ki onda 2.0TDI vardı.

Kesinlikle alınabilecek bir araç. Bu dediklerim A3 için de geçerli. Fiyatlarına hakim değilim ancak Sportback modelleri çok daha iyi duruyor tasarımsal boyutta.
Bir de şu vitese alışamadım 🥲

Eğer ki SUV değerlendirmek isterseniz

Bu da harika bir araba. Bu motoru da deneyimledim ve üzmeyeceğine inanıyorum. 1.5HDi GT.

Büyük bir Audi hayranı olarak size söyleyebileceğim şudur, Audi için belirtilen yakıt değerlerinin birçoğu yanlış.
Yukarıda gördüğünüz Audi A4 hava sürtünmesiyle en az karşılaşan araçlardan birisidir, aeodinamiği harika. Ve 1.4TF'sı olup, bu kadar hafif bir aracın 6, 7lt yakması ne kadar mantıklı? Ben A6 kadar ağır bir araçla 4, 3Lt'e kadar indim, ki onda 2.0tdı vardı.

Kesinlikle alınabilecek bir araç. Bu dediklerim A3 için de geçerli. Fiyatlarına hakim değilim ancak Sportback modelleri çok daha iyi duruyor tasarımsal boyutta.
Bir de şu vitese alışamadım 🥲

Uzun süre Audi kullandık cidden harika araçlar A4'ün yakıt tüketimi aşırı iyi 3L tüketimi bile görmüşlüğüm var.

SuperB gayet iyi sizin için. Sedan hariç düşünürseniz Corolla Cross ve Cupra Formentor ya da Q2 düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı