1.300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Ben de kulaklık arıyorum konu açmıştım ama önceki konumla birleştirmiş moderatör. Arctis Nova 1 aldım mute tuşu arızalı çıktı iade yapıp yeni alacağım, aynısını mı alayım yoksa farklı model mi onu düşünüyorum.
Steelseries Artics nova 1 Alabilirsiniz Steelseries Kaliteli bir Markadır.

Steelseries Artics nova 1 Alabilirsiniz Steelseries Kaliteli bir Markadır.
Aldım mute tuşu arızalı çıktı, iade ettim. 2. kez aldım yine mute tuşu arızalı çıktı yine iade edeceğim. O sebeple 3. kez alayım mı yoksa bana göklerden bir mesaj yolunu değiştir mi diyor onu merak ediyorum. Kulaklığın kullanımı güzel, rahatsız etmiyor, müzikte bass kullanırken çok kaliteli geliyor, oyunda sesler iyi gibi ama CS oynarken bazen yanıltıcı geliyor veya farklı bir ses algılıyor onu anlayamadım çünkü defalarca biraz uzak noktadan ses geliyor, adam 1 adım ses vermiş gibi duyuyorum ama adam olmuyor orada.

Ses kartı iyi değil o yüzden ya yapabiliyorsanız ya ses kartı alıp Cloud Alpha tercih etmeniz ya da Wireless modellere yönelmeniz.

Ali abinin incelemesini izledikten sonra G435 i eledim
Corsair Void, Cloud II ve Alfa yı inceliyorum şuan
Aldım mute tuşu arızalı çıktı, iade ettim. 2. kez aldım yine mute tuşu arızalı çıktı yine iade edeceğim. O sebeple 3. kez alayım mı yoksa bana göklerden bir mesaj yolunu değiştir mi diyor onu merak ediyorum. Kulaklığın kullanımı güzel, rahatsız etmiyor, müzikte bass kullanırken çok kaliteli geliyor, oyunda sesler iyi gibi ama CS oynarken bazen yanıltıcı geliyor veya farklı bir ses algılıyor onu anlayamadım çünkü defalarca biraz uzak noktadan ses geliyor, adam 1 adım ses vermiş gibi duyuyorum ama adam olmuyor orada.
Ses kalitesi düzgün mü ve mikrafon kalitesi nasıldı mute tuşunun bozuk olması dışında?

Ses kalitesi düzgün mü ve mikrafon kalitesi nasıldı mute tuşunun bozuk olması dışında?
Ses kalitesi olarak güzel fakat dediğim gibi oyunda bazen gelen sesler yanıltıyor. Daha önce Bloody G501 kullanıyordum daha tok geliyordu ayak sesleri. Bir de arkadaşlarım Discordda bazen mikrofondan sesimin robotik veya bozularak gittiğini söylediler, kendim dinlediğimde de aynı şekilde farklı olduğunu gördüm. Bloody'den daha kaliteli bir mikrofona sahip ama nedense böyle bir sorun var. Bir de 22000 Hz. olarak yazıyor ama youtube üzerinden test yaptığımda 16.785 civarında bir şeyden sonra kesiliyor ses. Sorun benden veya videodan kaynaklı mı yoksa kulaklıktan mı bilmiyorum, Bloody de aynı hz değerinde kesiliyor.

Ali abinin incelemesini izledikten sonra G435'i eledim.
Corsair Void, Cloud II ve alfa yı inceliyorum şu an.

Ses kalitesi düzgün mü ve mikrofon kalitesi nasıldı mute tuşunun bozuk olması dışında?

Corsair Void Elite'in kronik dip ses sorunu var o yüzden onu da önermem.

Ek olarak anakartınızda düzgün bir ses yongası olmadığı için Arctis nova 1 alacaksanız da yine ayrı olarak ses kartı almanız gerekiyor.

Corsair Void Elite'in kronik dip ses sorunu var o yüzden onu da önermem.

Ek olarak anakartınızda düzgün bir ses yongası olmadığı için Arctis nova 1 alacaksanız da yine ayrı olarak ses kartı almanız gerekiyor.
Ses kartı alırım, düzgün bir kulaklık bulamıyorum yorumlara bakıyorum kararsız bırakıyor, doğru ve düzgün ses veren kulaklık arıyorum, Hyper Cloud II yi baktığımda yorumlarında eski kulaklıkta ki kalitesinin olmadığını yazmışlar.

Ses kartı alırım, düzgün bir kulaklık bulamıyorum yorumlara bakıyorum kararsız bırakıyor, doğru ve düzgün ses veren kulaklık arıyorum, Hyper Cloud II yi baktığımda yorumlarında eski kulaklıkta ki kalitesinin olmadığını yazmışlar.

Eğer ki ses kartı alırım diyorsanız Cloud Alpha şu an en iyi seçenek. Ergonomi ve mikrofon olarak Cloud 2'nin aynısı ama ses kalitesi ve oyundaki performansında Cloud 2'den daha iyi bir seçenek. Tercihiniz bence o kulaklıktan yana olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı