1.400 - 1.800 TL Arası Laptop Önerisi

Joffrey

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bütçem 1.400 - 1.800 TL. Önerilerinize açığım. Ayrıca bu fiyat bandında benimde araştırdığım ve tam olarak emin olamadığım şu laptoplar var;
HP 14-AM008NT Intel Core i3 6006U 4GB 128GB SSD Freedos 14" Fiyatı

Dell Inspiron 3567 Intel Core i5 7200U 4GB 500GB R5 M430 Fiyatı

Lenovo V110-15ISK Intel Core i5 6200U 4GB 500GB R5 M430 Fiyatı

Sizce bu laptoplardan hangisini tercih edebilirim? Önerileriniz ve vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Evet haklısınız iyi değiller, zaten bende iyi olduklarını iddia etmiyorum ya da performans açısından çok üst seviye laptoplar olduğunu ama bütçem belli alabileceğim laptoplar belli bu yüzden belirttiğim laptoplardan birini seçmeliyim. Eğer varsa bu fiyat bandında önerebileceğiniz ürünler tavsiyelerinizede açığım.

Belirttiğim laptoplar performans olarak pekte iyi değiller ama sizce hangisini seçmeliyim?

Evet haklısınız iyi değiller, zaten bende iyi olduklarını iddia etmiyorum ya da performans açısından çok üst seviye laptoplar olduğunu ama bütçem belli alabileceğim laptoplar belli bu yüzden belirttiğim laptoplardan birini seçmeliyim. Eğer varsa bu fiyat bandında önerebileceğiniz ürünler tavsiyelerinizede açığım.

Belirttiğim laptoplar performans olarak pekte iyi değiller ama sizce hangisini seçmeliyim?

Alma biraz daha bekle yada bütçeni biriktir.

Biraz baktım ancak daha iyisini bulamadım. Bu linki bir incele istersen
HP 15-BA009NT AMD A8-7410 2.2GHZ-8GB-1TB HDD-15.6"-4GB-W10 NOTEBOOK
Bu biraz pahalı ama ekran kartı biraz daha iyi.
Seçtikleriinden Hafızası 120 GB olan biraz sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum. Onun dışında herhangi biri senin işini görür. Oyunlarda çok iyi bir performans alamayacaksan olsan da iyi bilgisayarlar.

Biraz baktım ancak daha iyisini bulamadım. Bu linki bir incele istersen
HP 15-BA009NT AMD A8-7410 2.2GHZ-8GB-1TB HDD-15.6"-4GB-W10 NOTEBOOK
Bu biraz pahalı ama ekran kartı biraz daha iyi.
Seçtikleriinden Hafızası 120 GB olan biraz sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum. Onun dışında herhangi biri senin işini görür. Oyunlarda çok iyi bir performans alamayacaksan olsan da iyi bilgisayarlar.

Evet bu önerdiğiniz laptop şu sitede daha uygun fiyata satılıyor. Bütçemide aşmıyacaktır.

HP 15-BA009NT AMD A8 7410 8GB 1TB R7 M440 Windows 10 Home Fiyatı

Fakat ben size bir soru sormak istiyorum. Bu sizin önerdiğiniz laptop ile şu laptop arasında dağlar kadar fark var mı sizce?

ASUS K555UB-XO099D i5-6200U 4GB 1TB 2GB GT940M 15.6 FreeDos

Fiyat olarak sizin önerdiğinizden biraz daha pahalı olsa da bir süre daha almayıp şu attığım linktekini mi almam daha isabetli olur sizce?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı