1,5 aylık iPhone 7 %5'te kapanıyor

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, EasyCep'den yenilenmiş iPhone 7 aldım. Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Telefonda takılmalar oluyor ve telefon %5'te direkt kapanıyor. Bu telefonun eski olasından mı kaynaklanıyor yoksa anormal bir durum mu var? Pil sağlığı 100.

Sonradan takılan batarya ile ilgili bir problem vardır muhtemelen. O pilin sağlık durumunun %100 olduğundan pek emin değilim ya da kaliteli bir pil taktıklarından.
Bilgisayara bir program indirip pilin üreticisine sağlığına vs. bakılıyordu oradan bakabilir konu sahibi. Programın adını hatırlayamadım.

Merhabalar, EasyCep'den yenilenmiş iPhone 7 aldım. Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Telefonda takılmalar oluyor ve telefon %5'te direkt kapanıyor. Bu telefonun eski olasından mı kaynaklanıyor yoksa anormal bir durum mu var? Pil sağlığı 100.
Benim samsung j7 prime 2 de aynı. %5'de 10 saniye içinde falan kapanıyor, yani normal. Zamanla bataryalar ölüyor.

Muhtemelen pil daha önce değişmiştir. Sende değiştirip kullanabilirsin. Ben Deji marka taktım şu an gayet memnunum.

Deji'de bayağı kötü 7 aydır babamın telefonuna taktım hala %100 gösteriyor fakat %5'lerde %10'larda kapanmalar donmalar oluyor iPhone 6 cihazında en iyisi 350TL verip Apple servislerinde orijinal batarya taktırmak gerek.

Deji'de bayağı kötü 7 aydır babamın telefonuna taktım hala %100 gösteriyor fakat %5'lerde %10'larda kapanmalar donmalar oluyor iPhone 6 cihazında en iyisi 350TL verip Apple servislerinde orijinal batarya taktırmak gerek.
Üzülerek bildiriyorum ki hocam… 519 TL oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı