1.5 saatlik yolda masaüstü sistem taşınırsa sorun olur mu?

Ekran kartını çıkar, kutuya koy. Başka hiçbir şey yapmaya gerek yok.

Her sene yaklasık 8-10 kere kasamı taşırım 1-2 saatlik yollarda bu zamana kadar belki 100 kere taşımışımdır herhangi bir problem yaşamadım tek dikkat ettigim nokta yolda çukara falan girersem ekran kartı zarar görmesin diye kasayı yan yatırıyorum o kadar.

Birkaç kere kablolar fana değmiş onlar ses yaptı o kadar.

Taşıma oncesinde anakart ve ekran kartı vidaları sıkı olsun sürüs esnasında ekstrem bir durum olmadıkça bir şey olmaz.

Ben ekran kartını çıkarıp balonlu naylon ile sardım sonra kasanın içine koydum ardından kasanın tüm boş kısımlarını balonlu naylon ile doldurdum. Ardından kasayı valizin içine koydum giysilerin ortasında olacak şekilde. 12 Saat otobüs ile bagajda gitti ve hiçbir sıkıntı olmadı. :)

Hiçbir şey olmaz. İnternetten aldığım sistem 2 günlük yoldan geldi bir şey olmadı. Ekran kartını çıkar başka bir şey gerekmez.

Yorgan kiliflari var. Zincirlidirler.

Battaniyeye sarip icine koy.. Hicbir sey olmaz..

Annene soyle, muhtemelen vardir evde..

Dosya Ekleri

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    12,9 KB · Görüntüleme: 8
Kutusuna iyice etrafını sarmalayıp koyarsanız, arabada da dar bir yere sıkıştırırsanız bir sorun olmaz. Bir kaç kez böyle gidip geldim ben. Bir şey olmadı. Yine de güvenemiyorsanız en azından RAM'leri çıkartıp başka bir kutuya alabilirsiniz. APU sistemleri tam olarak bilmediğim için diğer parçalar hakkında yardımcı olamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı